Propagujte svou firmu kvalitním reklamním textilem

reklamní mikiny

Lambeste je značka reklamního textilu. Ať už vaše firma potřebuje obrandovat kvalitní trička, tílka, mikiny nebo čepice pro své zaměstnance, tady seženete kvalitní reklamní textil, který je vhodný jak pro výšivku, tak pro potisk. V oblasti reklamy se tato firma pohybuje již mnoho let a vy si tak buďte jisti jejich vysokou kvalitou. Lambeste svým odběratelům nabízí velmi zajímavé množstevní slevy, díky kterým si kvalitní reklamní textil může dovolit každá firma.

Kdy budete potřebovat reklamní textil

Umístění loga firmy na jakýkoliv kus oděvu se hodí k propagaci značky a vidíme to téměř ve všech oborech. Hojně takového druhu reklamy využívají například cateringové společnosti, restaurace, hotely, velké prodejny s mnoha zaměstnanci a podobně.

Potisk oblečení však může využít každá firma například při konání různých teambuildingů, sportovních akcí nebo jiných společenských událostí. V létě využijete potištěná reklamní trička, v zimě reklamní mikiny.

Právě reklamní mikiny mají široké využití, neboť jsou vhodné nejen pro reklamu, ale také jako pracovní nebo sportovní oděv. Samozřejmě jsou rozděleny podle velikostí, což umožňuje jejich unisexové použití. Kromě toho se nabízí ve velmi široké škále barev. Nejpopulárnější jsou mikiny s kapucí a klokanky, na které lze tisknout i vyšívat.

Polokošile představují elegantnější druh oblečení

Na propagaci jakékoliv firmy se často používají reklamní polokošile, které mají sofistikovanější a elegantnější vzhled než klasická trička. Paleta barev je opět nepřeberná a můžete si zvolit i různou gramáž. Polokošile velmi dobře reprezentují a zároveň jsou vhodné i na sportovní aktivity, jako je například tenis.

Klasickým typem reklamního oblečení jsou reklamní trička, která však Lambeste nabízí opět v mnoha různých variantách – jako dámská tílka nebo trička s rukávem, pánské modely nebo unisex trička s dlouhým rukávem. V portfoliu společnosti nechybí ani funkční trička, která se využívají na sportovní akce.

Sdílet článek