Prohlížečová hra Goodgame Empire vás potrénuje ve strategii

Goodgame Empire

Počítačové hry sice dokážou sebrat spoustu času, ale mnohdy vás něco naučí. Častokrát si v nich procvičíte angličtinu, potrénujete mozek, naučíte se myslet strategicky a přemýšlet do budoucna. Oblíbenou strategickou hrou je například Goodgame Empire z prostředí středověku. Už jste o ní slyšeli?

Nemusíte nic instalovat. Goodgame Empire přes celou obrazovku si zahrajete v prohlížeči. Pokud vás ovšem bude bavit, je možné si ji stáhnout také do mobilního telefonu se systémem Android či iOS. A o čem přesně hra je?

Přeneste se do středověku a starejte se o své království

V Goodgame Empire se stanete králem či královnou, a abyste byli dobrým vládcem, potřebujete dobrou strategii! Cílem hry je přeměnit bezvýznamné místo na mapě na mocné království známé v širokém okolí. Potřebujete těžit materiál na stavbu velkolepého hradu, naverbovat armádu, abyste své království ochránili a dobyli další území. Bojujete proti ostatním hráčům a rovněž vytváříte strategická spojení s ostatními hráči, pomocí nichž můžete dosáhnout jednoznačného cíle: stát se nejmocnějším králem ze všech!

Co přesně vás ve hře čeká?

Vytváření vlastního království: Stavějte více než 60 budov, vylepšujte budovy, přizpůsobujte si svůj hrad.

Budování komunity: Staňte se součástí aliance, chatujte s ostatními hráči, jichž je více než 80 milionů a pochází z celého světa.

Bojování ve vzrušujících bitvách: K dispozici je přes 50 vojenských jednotek, sami si přizpůsobujete vybavení a výkon vaší armády.

Ve hře se navíc stále objevují nové události, takže se nebojte stereotypu. Pořád se budete muset vyrovnávat s něčím nečekaným. Týdenní aktualizace přináší nový herní obsah.

Goodgame Empire od německého vývojáře Goodgame Studios si zahrajete v prohlížeči zcela zdarma. Pouze pokud si budete chtít urychlit a usnadnit průběh hry, je možné si za peníze dokupovat rubíny, jimiž se platí ve hře.

Sdílet článek