Proč se vyplatí používat internetové srovnávače?

Při ekonomickém růstu se na trhu objevují stále další a nové nabídky různých produktů a služeb. Téměř v každém odvětví je výběr tak široký, že najít tu nejvýhodnější možnost pro lidi může být náročné. A proto jsou srovnávací portály skvělým pomocníkem. Ukazují přehledně všechny ceny a další důležité informace. Navíc některé z nich disponují možností filtrovat výsledky vyhledávání podle dalších nároků, takže mohou nejlépe spojit nabídku s individuálními potřebami.

Níže jsme vybrali 3 srovnávací portály. Jedná se o Matchbanker, který porovnává online půjčky, Kiwi, které porovnává ceny letenek a Cena-výkon, který pomůže porovnat elektroniku. Podívejte se, jak vypadají, čím jsou speciální a proč byste je měli vyzkoušet.

Matchbanker.cz

Matchbanker je Dánská společnost, která současně působí v 9 zemích Evropy, a ve Skandinávii se stala lídrem na poli online půjček. Jedná se o srovnávač, který vám pomůže najít online půjčku přesně pro vaše potřeby.

Je velmi transparentní a ukazuje všechny důležité informace na jednom místě. Dočtete se, jak vysokou částku si můžete u konkrétních poskytovatelů půjčit, za jak dlouho peníze můžete obdržet, jaká je výše RPSN a u kterých bank mají poskytovatelé svá konta.

Hlavně ale uvidíte výhody a nevýhody každé nabídky. To dělá tento porovnávač transparentním, je navíc zdarma, bezpečný a rychlý. Stránka navíc obsahuje rady, jak si půjčovat zodpovědně, vysvětluje složité koncepty, dává tipy ohledně rozpočtu a uvádí pravdivé informace o právech a povinnostech věřitele i dlužníka podle zákona.

Stránka má navíc hezký interaktivní design, ve kterém se jednoduše vyznáte.

Kiwi.com

Kiwi je česká společnost, která se za krátkou dobu velmi rychle rozrostla. Snaží se dělat cestování jednodušší a přístupnější pro všechny. V podstatě vám ukáže, kam můžete v rámci svých finančních možností letět.

Nabízí vám možnost zadat, že chcete letět kamkoliv. Tím pádem získáte mapu světa s cenovkou vedle každého státu nebo destinace. Dává vám tak možnost si vybrat tu možnost, která se vám zdá nejlepší. Navíc se vám zobrazí tabulka letů a pokud jste flexibilní a nevadí vám letět o pár dní dřív nebo později, vaše letenky mohou být ještě levnější.

Pokud se nechcete dlouho zdržovat na jednom místě, ale naopak chcete navštívit více destinací, Kiwi zavedlo další vyhledávací možnosti. Máte možnost zadat několik cílů do vyhledávání a nechat si najít nejlepší a nejlevnější trasu.

Pokud si letenky opravdu koupíte, budete k nim mít i offline přístup, kdybyste náhodou ztratili připojení k internetu. Kiwi navíc poskytuje záruku, která vás chrání před zrušením, zpožděním nebo odložením letu. Nabídne vám jinou alternativu nebo vám vrátí peníze.

Cena-výkon.cz

Jak již název napovídá, tento internetový srovnávač vám chce porovnat a nabídnout elektroniku, která má nejlepší poměr výkonu k ceně.

Hlavní funkcí je porovnávání mobilů, tabletů, notebooků, počítačů, monitorů, televizí, digitálních fotoaparátů a dalšího příslušenství. Pokud si chcete některé z těchto produktů pořídit, ale nemůžete se rozhodnout, neváhejte se poradit s tímto srovnávačem. Jednoznačně vám řekne, který produkt je vítěz.

Pokud jste zatím ve fázi vybírání a ještě nevíte, který produkt pořídit, můžete použít funkci nejlepší produkt podle ceny. Nastavíte si maximální částku a tento web vám ukáže pořadí produktů, jejich hodnocení v procentech, cenu, a navíc si můžete rovnou rozkliknout detaily nebo recenze.

Sdílet článek