Přivítejme novou generaci příslušenství pro chytré telefony

bezdrátová nabíječka iPhone

Dokážete si představit svůj život bez chytrých vymožeností, jako je mobilní telefon? Dnes již běžná součást denní rutiny, dříve fascinující nástroj. Jeho design se mění, funkce přibývají, ale původní myšlenka zůstává zachována. Mobilní telefony mají za úkol spojovat lidi, ať už ve virtuálním světě pomocí sociálních sítí či snad telefonními hovory a krátkými SMS zprávami. Jenže co se stane v momentě, kdy vám telefon hlásí slabou baterii? Ať už doma máte oblíbený Samsung telefon, mobil s nakousnutým jablkem od Apple či jiné, populární značky smartphonů, oceníte moderní příslušenství s řadou vychytávek.

Bezdrátové nabíjení

Ještě donedávna jsme si nedokázali představit, že nás mobilní telefon obrazově propojí s někým třeba na druhém konci světa, a nyní, když je tato nepředstavitelná věc běžnou funkcí mobilu, zažíváme další vylepšení. Na trh přichází bezdrátová nabíječka iPhone, která nejenže nepotřebuje žádné kabelové spojení s vaším iPhonem, ale zároveň vypadá elegantně a spíše než příslušenství k mobilu slouží jako designový prvek! Bezdrátový nabíjecí kabel funguje také pro jiné druhy telefonů, například vybrané modely Samsung. Pomocí malých rozměrů a neotřelého stylu vás jednoduše učaruje. Hledáte-li dokonalý dárek pro milovníky svých chytrých telefonů, máte možnost je potěšit vkusným a zároveň cenově dostupným příslušenstvím, které jim bude každý závidět. Už žádné kabelové spojení!

Moderní selfie tyče

Ten, kdo před několika vymyslel myšlenku selfie fotografie, pravděpodobně vůbec netušil, jaký boom selfie focení spustí. Důkazem toho jsou záplavy selfie fotografií na sociálních sítích a stále nové pozice a kreace, jak vyniknout při selfie focení. Jestliže si chcete užít fotografie se svými obličeji a zároveň kulturními památkami či jinými významnými místy, nabízí se selfie tyč. Ta funguje jednoduše, je skladná a cenově bezkonkurenční. Seženete ji v mnoha barevných variantách a její používání je naprosto bezpečné a jednoduché.

Sdílet článek