Připravte si pro ni nezapomenutelné zásnuby

ano3


Každá žena sní o těch nejromantičtějších zásnubách, o kterých bude jednou moci vyprávět svým dětem. Dopřejte jí tedy tento nezapomenutelný zážitek. A že nevíte, jak na to? No stačí přeci zkombinovat neotřelý nápad s romantickou atmosférou a ještě jej trochu přizpůsobit představám vaší drahé polovičky. Že je to pěkná výzva i pro romanticky založeného muže? No to je taky pravda, a proto jsme se rozhodli vám s tím trochu pomoci.

Vyberte si místo, které je pro vás významné

Může to být místo, kde jste měli svou první schůzku, nebo kde jste si dali svou první pusu. Nebo jí můžete předat zásnubní prsten tam, kde jste jí poprvé řekl, že ji milujete. Když před samotnou žádostí o ruku tento fakt připomenete, bude vaše přítelkyně určitě dojatá, že si na ten významný okamžik pamatujete. Připravíte tak dokonalou atmosféru, kdy vám nebude moct říct “ne”.

Podělte se o tuto chvíli s přáteli a rodinou

Můžete třeba naplánovat rodinnou večeři nebo posezení s přáteli a při té příležitosti ji v hloučku vašich milovaných osob požádát o ruku. Mimochodem právě rodina a přátele vám také mohou pomoci s výběrem zásnubního zlatého prstenu. Pokud byste však při samotné žádosti přeci jenom měli rádi více soukromí, můžete ji požádat o ruku opodál při rodinné slavnosti nebo během prázdnin s přáteli, a pak už si jen užívat společně tyto šťastné momenty.

Pozvěte fotografa

Zásnuby jsou důležitým momentem, ze kterého bohužel často není žádná památka v podobě fotografií. To ale můžete změnit a na tento okamžik objednat i profesionálního fotografa, který vše zdokumentuje i se zásnubním diamantovým prstenem, a rovnou tak budete mít krásné fotografie do vašeho rodinného nebo zásnubního alba.

Zapojte hudbu

Obzvlášť pokud máte nějakou společnou romantickou písničku, určitě ji můžete nechat zahrát právě v okamžik, kdy se ji chystáte požádat o ruku. Navíc si můžete před tím nebo potom ještě společně krásně zatančit, a celý moment tak dovést k dokonalosti.

Zahrňte ji květinami

Květiny jsou jemnými stvořeními stejně jako ženy, proto s rozdáváním květin rozhodně nikdy nešetřete. Pokud má vaše drahá polovička oblíbenou květinu, kterou ji vždy potěšíte, můžete si krásný pugét této květiny připravit i ke svojí žádosti. A taky můžete využít symboliku počtu květin, třeba podle počtu měsíců, co jste spolu.

Překvapte ji před večerem

Většina mužů si připraví moment žádosti o ruku na konec večera po romantické večeři. Jenže tak už nezbyde čas na to, užít si společné nové chvíle štěstí a také si pořádně užít a prohlédnout zásnubní prsten, který jste své milované darovali. Nebojte se tedy požádat ji dříve, abyste si společné užili celý večer už jako zasnoubený pár. A vy si také navíc ušetříte nervozitu spojenou s dlouhým čekáním v průběhu celého večera.

Uvařte její oblíbené jídlo

Pokud plánujete krásný večer u vás doma, kde ji také chcete požádat o ruku, můžete připravit její oblíbené jídlo nebo jídlo, které jste si spolu poprvé společně uvařili. Takovou pochoutkou jí určitě zajistíte dobrou náladu a vše dopadne na výbornou. Toto jídlo se může také stát tradičním pokrmem u všech vašich výročí a společných rodinných oslav!

 

Sdílet článek