Pracovní oděvy pro malé i velké kutily

Pracovní oděvy

Tradiční modré pracovní oblečení už dávno neplatí za nevzhledné a neforemné oděvy, které na dotyk škrábaly. Oblečení pro práci v dílně, garáži i na zahradě dnes využívá prémiových materiálů, jež se dobře nosí, jsou odolné vůči poškrábání a oděru a samozřejmě neomezují v pohybu. Bez pracovního oblečení se dnes neobejde celá řada profesí, tak na to nezapomínejte a chraňte se před ušpiněním.

Montérky v mnoha velikostech a střizích můžete pohodlně nakoupit online, aniž byste kamkoliv chodili. V nabídce seženete celou škálu montérkového oblečení, přes soupravy, blůzy, bundy, pláště, vesty až po kalhoty. Ty jsou základem pro pohodlí a bezpečnou práci. Praktické jsou třeba montérky s laclem, protože nabízí jistou ochranu i hrudníku a břicha. Ke kalhotám se hodí tričko s krátkým i dlouhým rukávem, a pokud by vám bylo chladno během práce, oblečte si košili, bundu nebo vestu vhodnou i do chladnějšího období.

Speciální modely pro dámy

Práce v dílně už dávno není výhradně chlapskou záležitostí. Dámská montérková móda je také velmi žádaná. Pro malé kutily se pak nabízí dětské montérky se zesíleným sedem a koleny, popřípadě s náprsenkou. V chladných dnech oceníte zateplené montérky, popřípadě reflexní montérky při práci v terénu. Pracovní montérkové kraťasy jsou vhodné také na denní nošení. V pase se mohou zapínat na zip a knoflík, eventuálně na gumu. Nejen kraťasy, ale též dlouhé kalhoty a soupravy mají mnoho praktických kapes na uskladnění metru, tužky či poutka na opasek. Výhodou pracovních oděvů jsou zesílené namáhané části a zdvojené kapsy.

Hravý potisk baví

Také pracovní oděvy mohou být veselé a hravé! Neomezujte se barvami, střihy ani velikostmi. Profesionál v oblasti pracovního vybavení vám nabízí mnoho variant, s nimiž si i během práce užijete pohodlí a bezpečnost. V mnoha odvětvích lze využít mimo jiné montérkové kombinézy se snadným oblékáním díky dlouhému zipu a pláště české výroby.

Sdílet článek