Práce v telekomunikační sféře aneb který operátor je zároveň dobrý zaměstnavatel?

hodnocení zaměstnavatelů

Bez mobilního telefonu si dnes jen těžko dokážeme fungovat, protože už dávno neslouží pouze jako komunikační prostředek. Díky mobilu se dnes spojujeme kdykoliv bez limitů se svými blízkými po celém světě, chytré telefony nám pak usnadňují život a krátí dlouhou chvíli třeba v čekárně u doktora. Jenže telefon není tím zásadním, co je důležité pro jeho bezproblémový chod. Je to totiž především operátor, díky němuž získáte připojení i na horách nebo v cizině.

Operátor v pozici zaměstnavatele

Telekomunikační giganty působící na trhu práce v České republice lze považovat za perspektivní a stabilní zaměstnavatele. Mobilní operátoři totiž nabízí řadu atraktivních benefitů a zajímavé finanční ohodnocení, jež je motivující pro absolventy škol i pracovníky s praxí. Mezi benefity pro zaměstnance pak řadí tyto společnosti i řadu slevových produktů jejich značky. Chcete-li získat nezávislé hodnocení zaměstnavatelů, sledujte recenze přímo od zaměstnanců, kteří byli nebo jsou v pracovním poměru u zvoleného operátora. Ti hodnotí nejen přístup zaměstnavatele a jeho negativní stránky, mnoho hodnocení obsahuje též doporučení pro zlepšení fungování.

Příprava na pohovor

Ať už se rozhodnete pro zaměstnavatele Vodafone, vsadíte na populární T-mobile nebo využijete služeb O2, vždy získáte stabilní zázemí špičkové společnosti s letitou historií. Na pozicích konzultantů na pobočkách oceníte nabyté komunikační dovednosti, prohloubení jazykové vybavenosti a samozřejmě i obchodní a prodejní obratnost. Volná místa nabízí mobilní operátoři také na svých centrálních pracovištích, v call centrech a to po celé České republice. Je-li vaším snem stát se součástí velké společnosti, nezapomeňte se perfektně připravit na pohovor. Stejně tak díky dobře napsanému životopisu a motivačnímu dopisu získáte svou práci snů bez zbytečného odmítnutí.

Sdílet článek