Potisk triček a plecháčku: Skvělý dárek

Přemýšlíte, jaký dát dárek svým blízkým? Vsaďte na originalitu a něco osobního. Personalizujte dárek a nechte potisknout plecháček, tričko a jiné věci. Dnes to jde. Rychle, levně a snadno. 

Plecháček s potiskem je originální dárek

Potisk na různé předměty je nápaditý, osobitý a jednoduchý způsob formy dárku. Vezmete motiv, kterému rozumí obdarovaný. Jde o něco, co má jen on, pokud se jedná o osobní fotku. Můžete darovat třeba plecháček s potiskem. Každé ráno, až si dotyčný dá kávu nebo čaj, podívá se na svoji rodinu, dítě, zvířecího miláčka, krajinu svého dětství nebo něco jiného, co má prostě rád. S tím se hned lépe vyrazí do nového dne. Lze si vybrat plecháček s různou barvou nerezového lemu. Kdo nechce plecháček, může mít hrnek. Klasický bílý, barevný, s barevným ouškem, ucho může mít tvar srdíčka a podobně. 

Potisk triček Praha

Vždy byly hitem trička s potiskem. Ostatně dnes jsou zase trendem trička s potiskem notoricky známých motivů. Jde o kreslené postavy z animáků, loga seriálů či známých společností, populární jsou fotky známých osobností. Kolik ale ta trika v sériových řetězcích stojí? Navíc je má pak skoro každý. Je lepší si nechat potisknout tričko s vlastním obrázkem, a ještě vás to vyjde levněji. Můžete tak mít originální design, který si v počítači upravíte. Samozřejmě si lze objednat i potisk s fotkou soukromou, třeba miminka nebo svého zvířete. A co takhle vtipná hláška? Nebo trika na rozlučku? Firemní party, narozeninové oslavy a další příležitosti? Firmě, která se zabývá potisky předmětů, jen dodáte motiv, lze to klidně udělat online. Vyberete si plecháček, hrnek, tričko, mikinu, tašku a další. Mrknete na to, jak bude motiv ve výsledku vypadat, jaké bude mít rozměry a tak. A navíc, takto zhotovený předmět má větší výdrž tisku než ty z obchodních řetězců. Podívejte se třeba na potisk triček Praha Moje-triko.cz. Jde o firmu, která se zabývá potiskem hrnků a triček již od 90. let. Sledují nové trendy, takže přicházejí s tím nejlepším na trhu. Můžete si nechat potisknout pánské triko, dámské triko, dětské triko, mikiny a hrnky.