Podnikejte v centru Prahy 1

kanceláře

Hlavní město není jen místem kulturního a sportovního vyžití, nabízí rovněž ideální pozici pro uzavírání obchodů a rozvoj podnikání. Právě nyní si můžete i vy pronajmout kanceláře v Praze, kousek od známých obchodních center a význačných stanovišť. Svou polohou komplex Praha City Center zaujme obchodní partnery i zaměstnance, kteří budou mít v okolí dostupnou veřejnou dopravu, restaurace, bary i kavárny. Právě nyní se nabízí moderní kanceláře v Praze 1 s vyhlídkovou terasou.

Ideální místo pro váš byznys

Praha 1 se vyznačuje perfektní dostupností a polohou. Renovované kanceláře s nálepkou třídy „A“ patří mezi reprezentativní prostory s dostatkem parkovacích míst pro návštěvy i zaměstnance. Kancelář poskytuje variabilní možnosti řešení pro uspořádání nábytku i využití. Pronájem kanceláří zahrnuje plochu od 150 metrů čtverečních a společnou terasu s překrásným výhledem do okolí. Prostory jsou detailně zpracovány z kvalitních materiálů a poskytují komfortní zázemí pro zaměstnance i obchodní schůzky a návštěvy. Kanceláře lze využít jako tzv. open space či zasedací místnosti a konferenční prostory.

Praha 1 se charakterizuje prestižní pozicí. Kanceláře oceníte rovněž v případě, že máte v jiné části města či na jejím okraji skladovací a výrobní prostory. Nezapomínejte, že vaše společnost musí reprezentovat a vhodným umístěním i pronájmem špičkových kanceláří to bude jednoduše snadné. Praha je ideálním místem pro podnikání už proto, že zaměstnanci zde najdou veškerou vybavenost i společenské zázemí. Na výběr máte hned několik pater a rozloh místností.

Investujte do kvalitních služeb

Pronájem kanceláří v Praze vám zajišťuje kromě stabilního a moderního zázemí také nadstandardní služby a servis. Pokud hledáte ideální místo, větší prostory nebo chcete zůstat věrni Praze 1, jsou nově dostupné kanceláře k dispozici na lukrativní adrese. Klidné prostředí mimo turistický ruch ocení zaměstnanci i návštěvy, kterým se nabízí možnost půjčení či dobíjení elektromobilů.

Sdílet článek