Odpovědí na pandemii jsou respirátory FFP2 s potiskem

certifikované respirátory FFP2

Pandemie nového koronaviru COVID 19 ochromila činnost mnoha firem v ČR. Nejenom díky vládním restrikcím, ale také kvůli onemocnění pracovníků či jejich rodinných příslušníků, a následným karanténním opatřením. Proti zákeřným mutacím viru, které jsou schopny zabít či zmrzačit stále mladší pacienty, již ochrana běžnou rouškou nestačí. Je proto nutné použít respirátor minimálně třídy FFP2, který obsahuje účinný filtrační materiál, schopný ochránit dýchací cesty před proniknutím mikroskopických částic.

Pouze certifikované respirátory jsou účinné

Kvalitní respirátory FFP2 by měly mít oficiální certifikaci, která potvrzuje, že respirátor odpovídá normě ČSN EN 149, a je tedy skutečně účinný a schopný poskytnout deklarovaný stupeň ochrany. Pokud chcete ochránit sebe a své zaměstnance před nákazou a svou firmu před omezením provozu v důsledku karantén a zvýšené nemocnosti zaměstnanců, můžete využít nabídky kvalitních respirátorů FFP2 u firmy Bluearrow.cz. Jejich certifikované respirátory FFP2 z 5 vrstvé netkané textilie, splňující veškeré požadavky normy ČSN EN 149 můžete mít za velmi solidní cenu, a navíc si je můžete nechat opatřit reklamním potiskem.

Respirátor je ideální plochou pro vaši reklamu

I během pandemie je potřeba propagovat vaše podnikání a zvyšovat povědomí veřejnosti o vaší firmě. Povinnost nosit respirátory všude, kde není možné dodržet bezpečné rozestupy mezi lidmi, totiž můžete využít k účinné propagaci vašeho podnikání. Stačí si u Bluearrow.cz objednat potištění dodaných respirátorů vaším logem, a rázem se z respirátoru stane reklamní předmět. Lidé budou vaše respirátory s potiskem nosit nejen v práci a v hromadné dopravě, ale také na další místa, kde se pohybuje velké množství lidí. Každý, kdo jejich respirátor uvidí, si tak všimne loga vaší firmy.

Sdílet článek