Nové vaporizéry pro gurmány kuřáky

Vaporizér na byliny

Ať už patříte mezi sváteční kuřáky, kteří neodolají tradiční cigaretě, doutníkovému dýmu či snad dávají přednost moderní variantě kouření, nesmí vám uniknout nejnovější vaporizéry pro skutečný požitek z kouření. Elektronickým cigaretám propadá stále více lidí, protože se jedná o účelný a navíc chytrý způsob, jak přestat kouřit nebo jej alespoň výrazně omezit. Nikdo nechce být cítit nepříjemným cigaretovým zápachem, v tom je e-cigareta geniální. Skvěle voní, dodá vám potřebný nikotin a navíc se stane vaším vkusným doplňkem.

V čem tkví kouzlo vaporizéru?

Vaporizér na byliny vám učaruje svým jednoduchým ovládáním, dlouhou výdrží a výkonem. Kromě sušených bylin si můžete vychutnat konopí, e-kapaliny, aromatické oleje či plastické směsi. Systém vaporizéru je v elektronicky regulovaném topném tělísku, jež zahřívá odpařovací komoru, dosáhne teploty těsně pod bodem spalování a tím se pak uvolní všechny účinné látky. Zároveň ale nedojde k produkci kouře a karcinogenních látek. Díky tomu je vaporizér mnohem zdravější než běžná cigareta a když si spočítáte provozní náklady, zjistíte, že navíc vychází výrazně levněji. Fajnšmekři ocení také vaporizér konopí v moderním designu. Cenově se můžete dostat na přístroj za několik set korun i dražší model za několik tisíc, jež slibuje řadu inovativních funkcí a možností nastavení.

Ekosmoke – váš specialista

Tam, kde nakoupíte kompletní vybavení pro vaporizéry, seženete rovněž vše pro e-cigarety. Důležité je vybírat z předních značek, jež si na trhu upevnily svou pozici a patří k opravdovým špičkám. Jejich produkty jsou vysoce kvalitní, z prémiových materiálů a slibují dlouhou životnost, funkčnost a líbivý vzhled. Kromě samotného nástroje pro kouření zde seženete rovněž clearomizéry, žhavící hlavy, nové baterie a gripy či příslušenství. V neposlední řadě se podívejte na nabídku náplní, jež se liší hustotou, obsahem nikotinu, objemem i příchutí. Vsaďte na tradiční svěží a ovocné vůně, popřípadě si do svého nového vaporizéru přidejte šalvěj, hřebíček a levanduli.

Sdílet článek