Nemáte čas vařit? Zkuste pít Mana nápoje

Mana recenze

Hubnutí, diety, stravování a optimální poměr sacharidů, tuků a bílkovin – to jsou témata, jež hýbou světem a kolem nichž se točí diskuse většiny žen. Nejen ti z vás, kdo se potřebují zbavit pár kilogramů, nebo se naopak chtějí udržovat stále ve formě, ocení rychlé a vyvážené jídlo, u něhož nemusí trávit dlouhý čas přípravou, tak jako tomu bylo doposud u klasického vaření a pečení.

Přivítejte kouzelnou Manu

Znáte ecoblog? Tady se testují ekologické a zero waste produkty, proto nechybí ani Mana. Byť na první pohled nemusí úplně seriózně působit, že se jedná o práškové jídlo a stejně tak nápoje ve formě hotových drinků, budete velmi mile překvapeni složením a samotnou filozofií společnosti. Výrobce totiž prezentuje Mana drinky jako kompletní náhradu jídla. Buďto si smíte zakoupit hotový drink vypadající obdobně jako malý džus, popřípadě smícháte prášek s vodou a jídlo jednoduše vypijete. Mana se vyrábí od roku 2014 a u řady sportovců či milovníků fitness si našla obrovský zástup pravidelných konzumentů. Víte, proč se k nim přidat?

6 – 6 – 8

I když Mana nemá míry modelky, nabízí vám ve 42 ingrediencích šest proteinů, šest rostlinných tuků a osm druhů vlákniny. Jeví se tak jako ideální svačinka ve chvílích, kdy prostě nestíháte. Místo rychlé a nezdravé svačinky, kdy vás prázdný žaludek bude svádět k návštěvě fast foodu, je lepší mít po ruce Manu a dopřát si vyváženou svačinu během krátké chvíle, i když spěcháte na autobus nebo máte pauzu mezi schůzkami. Mana recenze vám nabízí přehledný návod, jak produkt nakoupit, připravit a nechybí ani zajímavá zdravotní tvrzení.

Komu je tekuté jídlo určeno?

Jídlo v podobě Mana drinků či sypkých směsí na přípravu tekutého jídla je určeno zejména těm, pro něž je důležité dostávat do těla potřebné vitamíny a minerály, neboť těch Mana obsahuje opravdu velké množství. Pro někoho bude velkým plusem, že je bez obsahu GMO. Půjdeme-li do detailu, za jednu porci zaplatíte asi 36 korun, takže nejen že ušetříte oproti běžným supermarketům a stánkům s rychlým občerstvením, navíc máte jistotu kvalitního složení a rychlé přípravy. Nejen dámy ocení, že Mana zlepšuje pleť, oči, srdce, ovlivňuje zdraví zubů a dásní a pro milovníky novinek nabízí též recepty s využitím drinků či zajímavé příchutě, o nichž konzumenti vedou vášnivé debaty.

Do boje s kilogramy

Trápí vás pár kilo navíc, jež se vám nedaří sundat dolů? Vyměňte stávající svačiny za Mana drinky a uvidíte, jak tělu doplníte potřebné živiny. Nezapomeňte do svého jídelníčku zařadit pravidelný pohyb a dostatek zeleniny a ovoce v celém dni. Mana se může stát praktickým parťákem na každý den i rychlou záchranou na služebních cestách, výletech a v časech, kdy nemáte dostatek prostoru trávit čas u plotny.

Sdílet článek