Nejlepší tetovací studio v Praze? Vítejte v Unholy Tattoo!

tetovaní Praha

Pro mnoho lidí je tetování speciální a emocemi nabitá životní zkušenost, na kterou nikdy nezapomenou. Pokud chcete i vy mít vzpomínku spojenou se svou drahocennou „kérkou“ ukotvenou v hlavě v pozitivním duchu, vyberte si takové tetovací studio, které má jedinečnou atmosféru a dělá originální designy. V Praze je to rozhodně Unholy Tattoo!

Jedinečné místo nabité uměním a kreativitou

Studio Unholy Tattoo najdete v centru Prahy nedaleko metra I. P. Pavlova. Když sem vejdete, zalíbí se vám jeho interiér – černé stěny vyzdobené originálními obrázky a kožené pohovky. V tomto studiu se vytváří umělecké i klasické tetování, u kterého je především kladen důraz na kvalitu a jedinečnost. Lidé v tomto studiu se po právu mohou nazývat umělci, o čemž svědčí i recenze těch, kteří si tu svá tetování nechali dělat. Společně s vámi vytvoří unikátní obrázek, který bude odpovídat vaší představě, a vy si budete moci být jisti, že ho na nikom dalším nespatříte.

Hygiena hned vedle kvality

O stejnou úroveň s kvalitou se dělí i hygiena ve studiu. Veškerý materiál je jen na jedno použití, po každém klientovi jsou dezinfikovány všechny povrchy. Inkousty, které tatéři používají, jsou 100% veganské a antialergenní. Tady se rozhodně nemusíte bát jakékoliv infekce!

Návštěva studia

V každém případě vám doporučujeme se na tetování předem objednat. Povíte umělci svou představu o tetování a společně vymyslíte, jak by mohl finální výtvor vypadat. Po skončení konzultace musíte zaplatit zálohu, aby se mohlo začít na vašem jedinečném obrázku pracovat.

Na samotné tetování musíte přijít včas, dobře se na to vyspěte a přijďte najedení. Jedná se o přece jenom o velkou událost, tak si ji užijte se vším všudy a ne s kručícím žaludkem!

Stále ještě hledáte tetování Praha? Už nehledejte, právě jste ho našli – Praha tetování v Unholy Tattoo!

Sdílet článek