Moderní regály a stojany do prodejny

prodejní stojany

Na první pohled zcela bezvýznamné příslušenství, které ovšem utváří ráz celého obchodu či prodejny a servíruje zákazníkům úhledně seřazené zboží. Přesně takové jsou praktické regály, stabilní stojany či regálové police pro těžký sortiment. Udělejte maximum pro svůj obchod a pořiďte si špičkové vybavení za skvělé ceny!

Individuální řešení pro každého

Velmi populární je vybavení obchodů přesně podle vašich představ. Skuteční profesionálové z oboru dokážou pracovat s jakýmikoliv rozměry. Navrhnou vám regály pro velké místnosti i prodejní stojany vhodné do menších prostor. V běžně dostupné nabídce si vyberete i skladové regály konstruované do hal, garáží, dílen i velkých skladů. Regálové sestavy se vyznačují vysoce odolnou konstrukcí, navrženou tak, aby pojala náchylné potraviny a též těžké stavebniny. Všechny regály odpovídají normám i bezpečnostním předpisům. Jejich montáž je stejně jako demontáž velice jednoduchá a v mnoha variantách doplněna o kolečka pro snazší mobilitu.  

Vybírejte online

Nejen inspiraci na nové regály najdete na www.l-ltrade.cz, kde jsou připraveni na vaše individuální požadavky a náročné úkoly pro dokonalý obchod. Ať už vlastníte večerku, sháníte kvalitní regálové sestavy do pneuservisu anebo potřebujete vybavit dílnu dřevěnými regály, odborníci vám zajistí poradenství i následné zhotovení atypických regálů. Využít můžete rovněž sériového sortimentu dostupného online za bezvadné ceny.

Prodejní regály mohou mít hned několik podob. Klasické volně stojící varianty univerzálními přístěnnými regály, popřípadě zkusit gondolové sestavy vhodné do středu prodejen s přístupem z obou stran. Rámové regály se doporučují tam, kde je potřeba uskladnit mnoho potravin. Proto jsou často využívány například v supermarketech nebo větších halách. Díky kvalitnímu příslušenství a vybavení obchodů a skladů získáte přehlednější uspořádání a spokojeni budou rovněž vaši zákazníci.

Sdílet článek