Vtipná trička pro každého

trička

Na vtipná trička není nikdo mladý ani starý, zkrátka se mohou nosit v každém věku. Záleží pouze na motivu! A také na materiálu, protože nepohodlné oblečení dovede dost zkazit dobře rozjetou zábavu.

Vtipe, vlez na tričko!

Humor, parodie, vtípky – veselá nálada dovede vždy bořit hranice, a komunikace s ostatními nebude díky ní tolik váznout. Máte smysl pro humor? Dejte to najevo! Vtipná trička umí upoutat už od prvního pohledu. Někdo se zasměje rovnou, jinému potrvá, než mu ten pravý smysl dojde. Důležité je, že tričko zaujme nejen svého majitele. Geekshirts lákají neotřelými designy. Obrázky doplňují anglické nebo české nápisy. Můžete nosit oblíbenou Milfku, ale i nápis Reallife. Koho uhrane sličná a sexy Domina, která má místo hlavy domino? Tuna tričko je parodií na známou značku Puma, ale proč by nemohl být tuňák lepší než šelma? Nechybí ani mnoho jiných parodií na světoznámé značky.

Stal se váš virtuální svět denní záležitostí? Jistě se vám budou zamlouvat body s motivy nejpoužívanějších klávesových zkratek, trička obsahující slovo Google, anebo výstižné „Veni Vidi Wiki“. Na www.geekshirts.cz dále objevíte nestárnoucího Pata a Mata, zombie náměty, rentgenové snímky matrjošek, psa Pluto a mnoho jiného.

Bavlněná pohoda

Bavlna je přírodním materiálem, proto ji lidská kůže dobře snáší. Perfektně ji snesou i odvážné potisky, které přilnou k látce a drží. Kdo má s potištěnými tričky špatnou zkušenost, tak si pamatujte, že je musíte prát jen do teploty 30°C a naruby. Potisky raději nežehlete.

Geek se nosí!

Geek trička seženete v různých velikostech. I barvy máte na výběr – bílou, černou, červenou, fialovou, žlutou, hnědou, modrou, šedou, tmavě modrou a zelenou. Ani na Slovensku nezůstanete bez nápaditých triček, protože zde funguje geekz.sk. Stačí snadno vybírat a objednávat překvapení a dárky pro vaše kamarády a blízké osoby.

Sdílet článek