Velkoobchod s textilem nabízí reklamní polokošile pro muže i ženy

polokošile-krátký rukáv

Mezi oblíbené druhy oblečení patří polokošile ve sportovním i elegantním stylu. Pohodlně se nosí ve dnech volna i do zaměstnání, které nevyžaduje přísný dress code pro oblékání v podobě pánského obleku nebo dámského kostýmku. Přitom v nich každý vypadá dobře, což je ostatně podstata oblečení.

Tričko a košile v jednom

Polokošile v sobě spojuje výhody klasické košile a trička. Z košile si vzaly její střih s límečkem a knoflíkovým zapínáním na légu, z trička zase materiál, kterým bývá převážně bavlněný nebo polyesterový úplet. Díky tomu se tento druh oblečení také výborně udržuje. Stačí vyprat, v případě bavlny trochu přežehlit, a je hotovo. Polyester se výborně hodí pro náročnější pohybové aktivity jako funkční materiál, který rychle schne, je nemačkavý a udržuje si tvarovou stálost.

Sportovní oblečení pro každého

I když v minulosti byly polokošile výhradě sportovním oblečením pro muže, své místo si vydobyly i v dámském šatníku. Najdete je mezi sportovním oblečením na túry nebo oděvem určeném pro volný čas a odpočinek. Polokošile – dlouhý rukáv jsou vhodné spíše pro chladnější letní dny a zimní období, dají se tedy nosit celoročně podle toho, jaké počasí právě venku je.

V létě se výborně nosí polokošile-krátký rukáv, ať už jsou v pánském nebo dámském provedení. Moderní střihy a barevné varianty z nich dělají oblečení, které nechybí snad v žádném šatníku.

Zakázková výroba

Chcete-li se oblékat současně, pak byste možná mohli uvažovat nad značkou Xfer, která se už patnáct let těší vysoké oblibě. Stala se také synonymem pro reklamní trička a polokošile, které lze vyrobit a připravit přesně podle požadavků zákazníků. Prim zde hraje zakázková výroba, kdy požadavky jsou obvykle konzultovány individuálně na základě volby materiálu, typu úpletu, střihu, barvy a barevných kombinací. Zákazník obdrží prototyp polokošile, který schválí, a teprve následně je možné pokračovat v objednávce výrobou potřebného množství kusů polokošil s reklamním potiskem.

Sdílet článek