Řekni mi, jaké spodní prádlo nosíš, a já ti povím, jaký jsi

boxerky

Správný chlap detaily neřeší. Nezabývá se nepodstatnými věcmi, a už vůbec ne spodním prádlem. Ideálně chodí na ostro, tedy pokud to umožňuje situace. Razíte podobný přístup? Pak byste ho možná měli změnit, protože s takovou u většiny žen nezabodujete. Naopak byste měli věnovat výběru spodků mnohem více času a zvolit stylový kousek, ve kterém se budete cítit skvěle.

Jen pro ten pocit

Až si na sebe poprvé vezmete značkové spodní prádlo, pochopíte ten rozdíl. A uznáte, že vyšší cena oproti „noname“ zboží z asijské tržnice má své opodstatnění. Kombinace příjemného materiálu a perfektního střihu garantuje stoprocentní komfort při běžném nošení i při sportování. Do takového prádla se okamžitě zamilujete a nikdy ho nevyměníte za to, které jste nosili v minulosti.

Slipy, trenky, nebo boxerky?

Zásadní otázka souvisí s výběrem konkrétního střihu. Jsou lepší slipy, trenky, nebo boxerky? Ženám nejvíce imponují muži v boxerkách. Tento typ spodního prádla představuje pomyslný mezistupeň upnutějších slipů a volných trenek. Ovšem pozor – v praxi vždy záleží na typu postavy. Na některých mužích vypadají lépe slipy či trenýrky.

Calvin Klein trenky

Typ spodního prádla navíc není tak důležitý jako střih konkrétního kusu. V případě správné velikosti se budete cítit pohodlně ve slipech, boxerkách i trenýrkách.

Jakou značku zvolit?

K nejprodávanějším značkám spodního prádla patří Calvin Klein trenky. Ze světových výrobců stojí za zmínku také Diesel a Tommy Hilfiger. Ale tyto známé brandy tvoří jen pomyslnou špičku módního ledovce. Skvělé kousky najdete také v sortimentu českých výrobců. Propracovaný design i materiály nabízí například Styx a Represent trenky.

Represent trenky

A kde se po prvotřídním spodním prádle poohlédnout? Na www.trenyrkarna.cz najdete značkové spodky za skvělé ceny, a často dokonce v akci.

Sdílet článek