Podzimní trendy účesy

společenské účesy

Rádi byste nové roční období přivítali v účesu, který jde s módou? Navštivte kadeřnictví Praha Hair Fashion Point v nákupním centru na Zličíně a dejte zelenou žhavým podzimním trendům.

V tomto mladistvém a svěžím kadeřnictví na Praze 5 se o vás postará tým profesionálních kadeřníků, který ví, co je právě cool. A co že bude ve světě vlasové módy cool právě na podzim 2016? Především něžné a ležérní glamour vlny a také nikdy nestárnoucí mikádo.

Pro odvážnější ženy, které si zakládají na komplikovaných a osobitých účesech, přicházejí do módy složitě zaplétané copy, které dokážou vytvořit opravdu sexy a divoký vzhled. V jazyce kadeřníků bývá tento styl označován jako warrior braid. Pokud vám takový cop spletený v neohroženém válečném stylu něco připomíná, věřte, že inspiraci převzal z oblíbeného seriálu Hra o trůny.  Pro mohutnější efekt je možné i zaplést hned několik copů dohromady.

Osobité ženy, které rády vypadají decentně a seriózně, pak zajisté ocení další trend letošního podzimu skrytý pod názvem glunge. Vlasy jsou ponechány rozpuštěné pro maximálně ležérní efekt, jen u kořínků jsou jemně stylisticky uhlazené. Díky mírnému navlnění v délkách a koncích vlasů vytváří tento styl neskonale něžný a nedbalý look.

Kouzelné pařížské uličky pak módní návrháře a následně i stylisty inspirovaly k vytvoření originálního a mírně rozcuchaného drdolu, kterému se říká braided bun. Opět se jedná o ležérní eleganci, kterou reprezentuje zdánlivě neupravený zapletený drdol. Hodí se i jako netradiční provedení klasického plesového účesu.

Styl bowiesh je takovou módní památkou na nedávno zesnulého muzikanta Dawida Bowieho. V tomto případě jsou vlasy po straně sčesané do přísného oblouku a uhlazené stylingovými přípravky. Vzniká tak působivý wet look, který zůstává po dlouhou dobu spolehlivě fixován.

Pokud preferujete výrazné ofiny překrývající obočí, vsaďte na blurred bob, což je vlastně klasické mikádo s nádechem rozcuchané a sexy ležérnosti. Ceník naleznete k nahlédnutí na webových stránkách salonu.

Zaujal vás některý z trendů letošního podzimu a chcete si užívat krásného účesu, který jde s módou? Navštivte kadeřnický salon Praha, který se specializuje jak na stylové vlasové kreace pro každodenní nošení, tak na společenské účesy pro významné příležitosti. Vaše vlasy se dostanou do rukou šikovných vlasových stylistů z kadeřnictví na Praze 5, kam se pak určitě budete moc rádi vracet.

Sdílet článek