Pánské spodní prádlo: Výhody a nevýhody

Pánské slipy

Každý muž by měl vlastnit několik kusů spodního prádla. Jde o jeden z nejdůležitějších kousků našeho oufitu. Ačkoli spodní prádlo nevidíme, chrání naše intimní partie a rozhoduje o tom, zda se člověk cítí během dne pohodlně a svůj.

Obecně se pánská prádlo dělí na tři druhy, které muži nosívají nejběžněji. Konkrétně jde o pánské slipy, trenýrky a boxerky.

Pánské trenýrky

Pokud hledáte pohodlí a svobodu, trenýrky jsou pro vás jako stvořené. Neomezí váš pohyb a budete se v nich cítit komfortně. Můžete je nosit pod volnější kalhoty. Na výběr máte také z mnoha barev a motivů, například z tradičních proužků a kostek nebo moderních designů. Volba je pouze na vás. Nicméně i pánské trenýrky mají své nevýhody. Jelikož jsou volnější, nemůžete je nosit pod upnuté oblečení. Proto nejsou vhodným spodním prádlem pro ty muže, kteří upřednostňují obtažené oblečení.

Pánské boxerky

Boxerky se řadí mezi nejoblíbenější spodní prádlo, které nosí mnoho mužů upřednostňující moderní styl oblékání. Boxerky jsou pohodlné, vypadají skvěle na jakémkoliv typu postavy a jsou také elegantní. Tento praktický kousek můžete nosit pod jakékoliv oblečení. Jeho výhodou je, že vám perfektně obepnou tělo, přizpůsobí se vám a nijak nebudou omezovat váš pohyb. Co se týče nevýhod, někteří muži boxerky nenosí, protože se jim zdají těsné. Jde však pouze o otázku preferencí.

I v tomto případě máte na výběr ze široké škály designů, které potěší i ty nejnáročnější.

Pánské slipy

Slipy se řadí mezi nejstarší kousek moderního spodního prádla pro pány. Vyrobené z kvalitních materiálů poskytují komfort. Můžete je nosit klidně každý den a pod jakékoliv oblečení. Navíc i zde máte k dispozici hned několik unikátních designů a barev, ze kterých si můžete vybrat kousek vhodný pro vás.

Ať už se rozhodnete pro jakékoli pánské spodní prádlo, vyberte si to, které splní vaše požadavky z hlediska designu i praktičnosti.

Sdílet článek