Pánské prádlo: střih je základ pohodlí

trenýrky

Pohodlí je to, co od prádla očekáváme, ideálně bychom o něm neměli vůbec vědět. Vybrat si správný střih pomůže se v prádle cítit příjemně.

Alespoň jednou každý zažil pocit, když spodní prádlo nesedí tak, jak má. Buď někde tlačí, škrtí nebo škrábe, případně padá a musíme si ho pořád povytahovat. I taková drobnost pak dokáže zkazit den nebo zážitek ze sportu. U mužů hraje střih velkou roli i s ohledem na potřebnou oporu intimních partií. V současné době jsou na trhu tři, respektive čtyři typy střihů, z nichž každý má své plusy i mínusy. Jak se v nich zorientovat a proč je důležité vědět, co si na ně chceme obléct?

Trenýrky

Volný střih nabízí pohodlí, ale jen minimální oporu. Vhodné jsou tak trenýrky pro klidnější dny nebo běžný režim. Široký střih a volnější nohavičky nikde netlačí, neomezují v pohybu a v létě dobře větrají. Nejsou ideální volbou na sport, příliš volnosti může citlivějším mužům při aktivním pohybu vadit. Hodí se pod volné kalhoty nebo bermudy, naopak nemusí být příjemné nosit je pod džínami nebo upnutými kalhotami. Volná látka nohaviček se může snadno shrnout a způsobit podráždění kůže nebo její otlačení. Pro dny, kdy chceme mít pohodlí, pod volné oblečení a do letního počasí však nenajdete lepší střih.

Slipy

Několik generací mužů na ně nedá dopustit a i přes různé mýty let minulých se vrací na výsluní. Slipy oceňují muži především kvůli jejich pohodlnému střihu bez nohaviček, který kopíruje postavu a poskytuje skvělou oporu pro citlivé partie. Hodí se pod jakékoli oblečení, nikde netlačí ani nepřekáží a jsou neviditelné i pod upnutými kalhotami. S oblibou je nosí profesionální sportovci, moderní design z nich dělá nestárnoucí klasiku.

Boxerky

Stejně jako trenýrky mají nohavičku, jejich střih je však upnutý a anatomicky tvarovaný. Obepínají postavu, mají upravený klín pro skvělou oporu i pohodlí a dobře se nosí v jakékoli ročním období. Výběr velikosti je důležitý, volnější boxerky nebudou dobře sedět a jejich nošení bude nepohodlné. Podle průzkumů u žen se řadí mezi nejvíce sexy pánské spodní prádlo, které sluší každému typu postavy. Jsou univerzální, hodí se na sport i volný čas a pod jakékoli oblečení, pouze u upnutých věcí může být spodní lem nohavičky vidět.

Tanga

I mezi muži mají tanga své vyznavače, kteří upřednostňují pohodlí a volnost. Naopak jejich odpůrcům vadí absence zadní části. Nejsou tolik rozšířené, přesto stále žádané.

Možná už jste svůj oblíbený střih našli nebo naopak nemáte s ostatními žádné zkušenosti. Vyplatí se vyzkoušet všechny střihy, třeba objevíte ještě větší pohodlí, než jste byli zvyklí.

Sdílet článek