Nákupní centrum, kde se i váš muž bude rád vracet? Premium Outlet Prague Airport

outlet u letiště

Každá žena a dnes i moderní muž touží po kvalitní módě, která jim navrátí ztracené sebevědomí, zakryje nedostatky, popřípadě naopak zdůrazní přednosti. Navíc oblékat luxusní módní kousky je požitek pro oko i tělo, protože vysoce kvalitní materiály se vyznačují příjemnou strukturou i jemností látek. Jenže kde brát pořád finance na značky, jako jsou Guess či Karl Lagerfeld.

Sledujte výprodeje a akce na Pop.cz

Chytré nákupy vás čekají v outletových centrech, kde seženete prémiové kousky za parádní cenu. Mohou to být vaše oblíbené džíny či doplňky, kabelky anebo boty z dílny světoznámých módních návrhářů. Rozhodně se vyplatí sledovat webové stránky Pop.cz, kde mimo jiné najdete aktuální akce a výprodeje.

Všechny nabízené značky upozorňují na výhodné akce a dny slev, během nichž můžete výrazně při nákupech ušetřit! Navíc v outletu u letiště Václava Havla si na dvaceti tisících metrech čtverečních užijete jedinečnou atmosféru nákupů. S celoročními slevami 30 až 70 procent přichází více než 70 obchodů představující až dvě stě prémiových značek.

Součástí komplexu je komfortní parkoviště a ojedinělá architektura uvnitř outletového centra. Kromě nákupů vás čeká příjemné posezení u kávy či zákusku a spousta dárků k nákupům zdarma.

hračkářství Hamleys Praha

Pro dámy, pány i děti

Zajímáte-li se o konkrétní značku, navštivte webový portál Pop.cz, kde najdete výpis všech obchodů. Na své si přijdou dámy toužící po nové obuvi, kosmetice prvotřídní kvality či sportovní módě a vybavení. Stejně tak budou potěšeni pánové ležérní, společenskou, elegantní i sportovní módou a děti, které si užijí čas v parádním hračkářství Hamleys Praha či speciálních prodejnách s oděvy a obuví pro dětské zákazníky.

Premium Outlet Prague Airport se stane vaší pravidelnou zastávkou díky obrovské nabídce luxusních kolekcí za výrazně lepší cenu. Oblékejte se podle aktuálních trendů a noste přesně ty značky, po nichž jste vždy toužili.

Sdílet článek