Magický rok přeje svatbám

stavební fotograf

Rok 2020 v sobě ukrývá silnou symboliku, na kterou si počkala celá řada snoubenců. Těší se na dokonalou svatbu pod rozkvetlými stromy, svatební obřad na louce nebo klasiku v podobě obřadu na obecním úřadu. Ať už je vaší vysněnou veselkou svatba pod širým nebem, v rodinném kruhu či s velkolepou hostinou na zámku, vždy si na svůj den D chcete uchovat nejkrásnější vzpomínky. Moment, kdy jste si řekli své ano, kdy vás manžel poprvé objal či jste společně krájeli dort a předstoupili před své nejbližší jako novomanželský pár. Svatební fotograf je tedy pro letošní svatbu nevyhnutelnou záležitostí a rozhodně se vyplatí do něj investovat a rezervovat si svůj termín včas.

Svatební fotograf Olomouc a okolí

Jestliže zatím svého fotografa nemáte a toužíte po opravdu kvalitním a zkušeném odborníkovi, svěřte se do rukou známého jména – Jan Friesner. Tento velmi žádaný svatební fotograf působící v Olomouckém kraji se může pochlubit řadou úspěšných foto akcí, na nichž věrně zachytil emoce a jedinečnost okamžiku. Na svém kontě má mnoho referencí a pozitivních hodnocení, protože se své práci věnuje naplno a dokáže zachytit každý detail. Nabízí focení svateb i těhotenské a dětské fotografování a v neposlední řadě fotí též maturitní plesy, firemní večírky a zamilované páry. Působí v Olomouckém kraji, jeho hlavními městy jsou Prostějov, Přerov, Mohelnice, Šumperk, Olomouc a Šternberk a kromě fotografování svateb a fotografování plesů si můžete poslat nezávaznou poptávku na fotografování škol a školek v Olomouckém kraji. K focení využívá profesionální výbavu od firmy Canon. Budete překvapeni, jak příjemně se vám může s fotografem pracovat, aniž byste zažívali křeč nebo podlehli ostychu.

Vlastní ateliér ve Velkém Týnci

Byť fotograf nemá problém přijet za vámi prakticky kamkoliv, zajisté mnozí z vás ocení focení v pohodlí ateliéru, kde má Jan Friesner připravenou řadu rekvizit, pozadí i doplňků pro dokonalé fotky. Příjemnou komunikaci doplňuje nápad, to znamená, že vaše fotky nebudou pouze o tom, že se postavíte na jedno místo, ale budou plné emocí, jedinečnosti, úsměvu i lásky a krásy. Ostatně přesvědčte se sami a rezervujte si svého fotografa nejen na svatbu včas.