Hodinky Skagen nejen pro drsné muže

pánské hodinky

Nedovedete si představit svůj život bez hodinek? Pak jste jistě při jejich výběru neskutečně nároční a chcete jen to nejlepší, co se momentálně na trhu nachází. Skloubit dohromady originalitu, krásu a maximum funkcí se ne všem výrobcům dokonale daří. I proto se soustředíme na moderní designové hodinky Skagen, které na vás doslova dýchnou severskou drsností kombinovanou s elegancí a jednoduchostí. V čem tedy vlastně tkví jejich hlavní přednosti?

Minimalistická krása

Jakýmsi charakteristickým znakem pro moderní hodinky Skagen je strohá podoba s důrazem na minimalismus. V tom je ale jejich největší krása. Dánský výrobce se snaží upozornit na fakt, že není třeba nijak velké zdobnosti a ornamentů k tomu, abyste dokázali zaujmout. Poměrně jednoduché znaky na ciferníku jsou perfektně viditelné, nicméně nijak výrazně nebijí do očí, což je ideální.

Kvalitní materiál samozřejmostí

Čisté linie jdou ruku v ruce s prvotřídními materiály, jež tvoří základ hodinek. Jedná se zejména o nerezovou ocel, titan, keramiku a další. Největší novinkou a předností modelů je solární pohon v rámci kolekce Skagen Solar. Moc hezky vypadají kupříkladu i zlaté elementy anebo jiné designové prvky. Svým tělem nepůsobí nijak robustně, ale zároveň nejsou ani výrazně tenké a neviditelné. Zlatý střed je ovšem často tou nejlepší variantou pro vyrovnaného muže majícího vkus.

A co funkce?

Úplně obyčejné hodinky jsou dnes již skoro minulostí. Každý z nás chce mít k dispozici i některé důležité funkce. U modelů zmiňované dánské značky se můžete spolehnout na vlhkotěstnost. Budou tedy vaším společníkem v jakékoli situaci, což by u hodinek mělo být samozřejmostí. Neurazíte s nimi jak ve společnosti, tak i v soukromí. Nosit je zkrátka můžete za jakékoli situace a vždy se budete nejen dokonale orientovat v čase, ale zaujmete elegancí.

Sdílet článek