Erotické košilky zaručeně rozproudí krev vašeho partnera. Jak si vybrat tu pravou?

erotické košilky

Když přijde řeč na erotické košilky, ženy se zasní a muži zpozorní. Protože hlavním účelem tohoto kousku prádla je probouzení vášně . Nahé ženské tělo je nádherné a přitažlivé samo o sobě, avšak erotická košilka dokáže posunout tuto přitažlivost ještě o stupeň výše. Nejeden pár vám potvrdí, že i po letech může takový kousek oblečení zažehnout plamen vášně stejný jako na začátku vztahu.

Proč jsou košilky tak lákavé?

Pokud se bavíme o klasické noční košilce, je její účel je naprosto zřetelný. Většina žen nerada usíná nahá a v noční košilce z kvalitního materiálu se spí skutečně příjemně. Ne vždy ovšem chceme hned usínat. Tady víc než dobře poslouží právě košilky erotické. ty už svým střihem vzbuzují partnerovu touhu. Pokud máte náladu se oddat vášnivým chvilkám, rozhodně si ji oblečte!

V čem je rozdíl mezi klasickou a erotickou košilkou na spaní?

Většinou ve velikosti plochy těla, které je možné skrz košilku zahlédnout. Každý muž vám potvrdí, že na sexy prádelku je nejpřitažlivější kontrast látky a nahé kůže. Muži milují ženské tělo a rádi je objevují. Je-li žena oblečená v erotické košilce, bude toto objevování neodolatelným dobrodružstvím. Partner bude rozhodně chtít vědět, jaké poklady se pod krásnou košilkou ukrývají.

Z jakého materiálu se většinou košilky vyrábějí?

Převážně jde o:

  • 100% bavlnu, která je velmi populární.
  • Polyester, který je její syntetickou alternativou.
  • Satén, jehož kvality doporučuje nejeden módní návrhář.

Z těchto tkanin je většina košilek, včetně erotických. Pokud máte ráda kvalitní a luxusní zboží, pravděpodobně sáhnete po košilce saténové, která je ze všech zmíněných nejpříjemnější na těle. Satén je lesklý, lehký a na těle příjemný. Dokonale se hodí k většině odstínů pleti.

Druhou variantou jsou bavlněné košilky, které se vyrábějí v klasické, nepříliš průhledné podobě nebo ve verzi s krajkami, Ty druhé dokážou milostný život opravdu zpestřit. Kombinace látky a obnaženého těla bude zaručeným lákadlem vašeho partnera. Polyesterové košilky jsou většinou nejlevnější variantou. Nicméně dokážou okořenit milostný život a potěšit vás i vašeho partnera stejně košilky jiné.

Jaké doplňky se hodí k erotickým košilkám?

Samotná košilka může být okouzlující, ale proč neposunout milostný život ještě o úroveň výš? Vhodný sexy doplněk se rozhodně vyplatí a že jich výrobci nabízejí skutečně mnoho.. . Co třeba maska na obličej z krajky, pouta nebo erotický kostým?

Pokud chcete partnerovi připravit noc plnou vášně, můžete se například převléknout za pracovnici požární stanice a uhasit jeho vášeň. Jestli se nechoval v poslední době příliš hezky, můžete jej potrestat za všechny hříchy v kostýmu přísné policistky.

Erotické prádlo seženete v kamenných prodejnách i na internetu

Pokud nebydlíte v hlavním, nebo větším městě, použijte internetový vyhledávač a podívejte se, jaké košilky a doplńky se nabízí. Jste-li z města rozhodně lze doporučit návštěvu kamenné prodejny nebo specializovaného obchodu. Tam si můžete košilku vyzkoušet.

A jaký je váš názor na erotické prádlo? Může zlepšit milostný život? Napište nám komentář!

Sdílet článek