Léto je časem oslav u dobrého vína

skvělá svatba v Brně

Letní měsíce patří svatebním hostinám, obřadům, venkovním oslavám narozenin a dalších významných jubileí a samozřejmě ochutnávkám dobrého vína či lahodných sýrů. Jak by se vám líbilo spojit příjemné s užitečným a zvolit ideální místo pro firemní akce či svatby v Brně, kde na vás čeká nejen příjemné zázemí restaurace a ubytování, ale též dobový vinný sklep s klenutými stropy? Na tomto místě zajisté zapomenete na starosti všedního dne a odevzdáte se odpočinku, skleničce kvalitního vína či přátelskému posezení s kolegy.

Vinný sklep Brno

Penzion disponuje vinnými sklepy, kde na vás čeká nezapomenutelná atmosféra a nabídka moravských i zahraničních vín. Řízené degustace obohatí firemní školení a potěší všechny milovníky tekutého skvostu, neboť je celá degustace doplněna o odborný výklad. Díky vysoké kapacitě vinných sklepů a to až 60 osob si můžete užít v komfortním prostředí parádní oslavu či svatební hostinu. Typická moravská pohostinnost navíc slibuje, jak skvělá svatba v Brně bude! Volba vinného sklepu v létě je ideální pro všechny, kteří se raději před ostrým sluncem schovají do chladivých prostor, kde zaručeně zapomenou na svět nad nimi. K dobrému pití samozřejmě patří také vynikající kuchyně, můžete se proto těšit na místní speciality i pochoutky ideálně se hodící ke sklence vína.

Jedinečná svatba v Brně

Jestliže plánujete svatbu a stále váháte, jaké místo pro tento výjimečný den zvolit, prohlédněte si nabídku služeb penzionu v Brně http://www.penzionvinarnabrno.cz/svatby/. Zkušený personál se postará o to, aby byl váš svatební den úžasný od počátku do samotného konce. Zajistí vám nejen katolický obřad v sousední faře kostela Sv. Marie Troubsko, ale vytvoří nezávaznou cenovou kalkulaci a návrhy na výzdobu či svatební menu. V den konání svatby je penzion veřejnosti uzavřen a slibuje tak maximální soukromí pro vás a vaše hosty.

Sdílet článek