Komfortní oblečení pro bezpečný podzimní běh

běžecké oblečení

Rozhodnete-li se začít běhat právě teď na podzim, uděláte maximálně dobře. Pravidelným běháním, pokud vám to samozřejmě zdraví dovolí, podpoříte imunitu, nastartujete proces hubnutí či zpevňování, zlepšíte fyzickou kondici a předejdete mnoha podzimním onemocněním. Jenže běhat v takovém počasí, jaké panuje poslední dny venku, může nadělat také spoustu škody v případě, že nebudete správně oblečeni. Nejen na podzim platí u outdoorových aktivit princip vrstvení, přičemž jsou všechny jednotlivé vrstvy důležité a neméně pečliví byste měli být u jejich výběru.

Pod taktovkou extrémních sportovců

Běžecké oblečení testují také sportovci, díky nimž jsou všechny materiály, střihy i funkce oblečení neustále vylepšovány. Česká populární značka Kilpi má dokonce svůj tým Kilpi Racing Team, který nejen produkty z dílny Kipli testuje, ale též se podílí na jejich inovaci a vylepšování, takže na pult k zákazníkovi se ve výsledku dostává nejvyšší kvalita zpracování s vysokým důrazem na funkčnost. Proto se vůbec nemusíte obávat volit Kipli jako parťáka na běh. Pod tuto žádanou značku se podepisují extrémní sportovci, ať už se jedná o Petru Pastorovou, několikanásobnou vítězku Pražského maratonu, Martinu Chrástkovou, čtyřnásobnou mistryni ČR v běhu na lyžích či horolezkyni Danielu Kroulíkovou. Z mužského zástupu lze jmenovat například trailového běžce Michala Činčialu a stejně tak jezdce série UCI MTB Milana Damka. Ostatně se můžete sami podívat, jak se testuje kvalita běžeckého oblečení.

Oblečení předčí vaše představy

Tým Kipli nabízí vedle špičkového běžeckého oblečení také funkční řadu pro maximální výsledky při jízdě na kole anebo dalších venkovních aktivitách. Velký důraz je kladen na perfektní dílenské zpracování, použití reflexních a bezpečnostních prvků. Kromě samotného oblečení Kilpi představuje doplňkový sortiment produktů, kde naleznete například unikátní batoh na běhání a cyklistiku, popřípadě polykarbonátové, extra lehké a odolné brýle.

Sdílet článek