Kolikrát jste už chtěli přestat kouřit? Zkuste to postupně a úspěšně pomocí e-cigaret

V novém roce nebudu kouřit – toto je vedle hubnutí nejčastější předsevzetí českých žen a mužů. Cigarety patří mezi obrovské neřesti a nepříjemné zlozvyky, které podlamují zdraví. Kuřáci mají problémy s dechem, zapáchajícím oblečením, případně zatuchlou domácností a také žlutými prsty a zuby. Vládní opatření nejenže neustále regulují cenu cigaret, která se šplhá do více než stovky za krabičku, ale přichází také řada omezení, jako je kouření uvnitř prostor, na zastávkách a v práci pouze na vyhrazených místech. Toto všechno jsou faktory, s nimiž bojuje řada vášnivých kuřáků.

Patříte mezi ně? Zkuste to moderně

Pokud jste se rozhodli vyměnit klasické cigarety za elektronickou variantu, máme pro vás několik dobrých zpráv. Nejprve: vaše zdraví vám poděkuje. Elektronická cigareta představuje elegantní a voňavý způsob, jak si postupně odvyknout od obyčejných cigaret a snižovat dávku nikotinu. Velké oblibě se pak těší HQD elektronické cigarety s mnoha příchutěmi, které nemusíte nijak složitě nabíjet, kontrolovat ani doplňovat. Jednoduše si užijete hustý a plný dým, báječnou chuť a stylový design.

Modely cigaret HQD se pyšní špičkovým provedením a kvalitním obsahem, takže si můžete vybrat podle svého gusta ze široké nabídky ovocných, svěžích, sladkých, exotických i klasických příchutí. Značka nabízí modely, které umožňují až 600 potahů a jednorázové cigarety jsou označeny indikací na spodní části, která signalizuje klesající množství šťávy. Navíc nadčasový design slibuje velmi snadné používání, kdy stačí jednoduše potáhnout a užívat si hustý dým, což znamená bez nutnosti používat tlačítka nebo kabely na nabíjení!

Chtějte kvalitu, chtějte certifikát

Pokud požadujete kvalitu, měli byste si přát certifikát. S rostoucím zájmem o moderní formy kouření se na trhu objevuje celá řada produktů. Nepodceňujte kvalitu a nakupujte pouze u výrobců, kteří disponují certifikáty o zdravotní nezávadnosti. Tyto certifikáty by měl bez problémů poskytnout každý poctivý prodejce.