Když potřebujete poslat zásilku fofrem rychle!

rozvoz zásilek

Spediční služby drží stabilní pozici na trhu, protože oproti konkurentům nabízí řadu výhod. Atraktivní je velmi rychlé doručování zásilek v maximálně rychlém čase. Rozvoz zásilek probíhá bezpečnou cestou a začíná vyzvednutím obálky či balíčku přímo u vás doma a stejně tak v práci. Nespornou výhodou je, že nemusíte nikam chodit, objednávku služby lze pohodlně uskutečnit pomocí e-mailu či telefonicky.

3 × ano pro FOFR

Pokud stále hledáte spolehlivého partnera, s nímž budou cenné dokumenty i důležité balíky v bezpečí, obraťte se na www.fofrcz.cz. Tato společnost se odlišuje tím, že vám ušetří spoustu času, peněz, odborníci umí poradit a zároveň zásilku pečlivě zkontrolovat. V praxi to znamená, že zásilku nemusíte balit, neboť to lidé z firmy udělají za vás. Pokud si chcete balíček zabalit vlastnoručně, sledujte návod, jak správně zásilku zabalit tak, aby nedošlo k poškození obsahu. Pracovník přepravní společnosti zkontroluje zásilku, ověří, zda je správně zabalena, pečlivou kontrolu provede především ve chvíli, kdy se jedná o nebezpečný balík. Zásilky v depech jsou zároveň namátkově kontrolovány, zda odpovídá rozměr i udaná hmotnost.

Opakovaný rozvoz zásilek

Rozvoz zásilek může být uskutečněn jednorázově, popřípadě pravidelně, čímž ještě ušetříte. Každé posílané psaní je pojištěno. Obrovskou výhodou je celorepublikové pokrytí služeb v mnoha oblastech. Kromě přepravy a skladování zásilek lze otestovat třeba mezinárodní přepravu kusových zásilek nebo expresní přepravu, která funguje skutečně fofrem. Odborníci jsou připraveni poprat se také s nadměrným nákladem, což vám výrazně ušetří finance. Z doplňkových služeb stojí za zmínku třeba svoz EUR palet, zpětný odběr použitého elektrozařízení nebo poplatek za výběr dobírky. Obraťte se na spediční firmu s letitou praxí a zkušenostmi, díky nimž budete mít jistotu, že se vaše zásilka dostane včas přesně tam, kam má.

Sdílet článek