Karlovarský filmový festival podpoří také investiční společnost DRFG

DRFG Davida Rusňáka

Letošní 54. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech už klepe na dveře. Už 28. června 2019 se tisíce filmových nadšenců sjedou do tohoto lázeňského města, aby si vychutnali neopakovatelnou atmosféru, přehlídku 200 filmů, z toho dvanáct premiér v hlavní soutěži o Křišťálový globus a řadu dalších lákadel. Některá z nich návštěvníkům připravila právě také investiční skupina DRFG Davida Rusňáka, která investuje do telekomunikací, nemovitostí a finančního sektoru. Investorům nabízí dluhopisy a také podílové fondy.

V Karlových Varech to ale bude především o zábavě a dobrém jídle, proto si spolčenost DRFG, jako oficiální partner festivalu, pro návštěvníky připravila soutěž nazvanou „Hlášky z filmů“. Půjde samozřejmě o dnes už zlidovělé filmové repliky, které budou soutěžící muset správně zařadit k filmům, v nichž zazněly. Kdo odpoví na všechny otázky správně, bude zařazen do slosování a ti šťastní si odnesou jednu z exkluzivních cen z kolekce české tenisové jedničky Karolíny Plíškové.

České speciality podává DRFG Davida Rusňáka

Pro VIP hosty karlovarského festivalu bude mít DRFG připraven catering složený z těch nejlepších českých specialit. Po dobu konání festivalu pro ně bude veškeré jídlo k dispozici v Becher‘s Baru vyhlášeného Grandhotelu Pupp.

Podle pořadatelů je na letošní festival prodáno už více než 140 tisíc vstupenek. Stále rostoucí zájem diváků i pochvalné recenze nejen tuzemských médií dokládají, že festival v Karlových Varech se bez diskuzí zařadil mezi nejvýznamnější filmové přehlídky ve střední a východní Evropě. V únoru letošního roku uveřejnil britský The Guardian na svém webu seznam šesti nejlepších evropských filmových festivalů a Karlovy Vary zařadily mezi taková jména jako jsou Cannes nebo Benátky. Festival za podpory DRFG proběhne od 28. června do 6. července.

Sdílet článek