Jaký je zájem o Pulze v ČR?

Češi jsou jakožto pivní národ neodmyslitelně spjatí s hospodským povalečstvím. Také nikoho jistě nepřekvapí, že patří podle průzkumů k nejvýraznějším milovníkům tabáku v Evropě. Časům, kdy hosté z takové hospody nebo restaurace odcházeli načichlí čoudem, však už naštěstí odzvonilo. Pomohla tomu nejen legislativní úprava, díky které jsou od roku 2017 uživatelé, kteří si chtějí zapálit u piva, odkázáni pouze na prostory předzahrádek, ale také trend inovativních alternativ tradičních výrobků.

Čechy trápí svědomí

Vzhledem k již zmiňované lásce k chmelu a k typické české, kaloricky vydatné kuchyni se nedá o Češích říct, že by byli tradičně zastánci zdravého životního stylu. To se ovšem v poslední době začíná měnit. Mladším generacím stále více záleží na zdraví fyzickém i psychickém. Zajímají se o oblasti jako je komplexní výživa, fyzioterapie, work-life balance atd. Polepšit se snaží právě i v oblasti užívání tabáku. Stále více Čechů nyní přechází od klasických výrobků k moderním zařízením, jako je Pulze, které namísto hoření fungují na principu zahřívání náplně a představují tak pro naše zdraví potenciálně menší riziko díky absenci látek jako jsou:

  1. Oxid uhelnatý
  2. Dehet

Vzdát pokroku hold

Je skvělé, že díky technologickému pokroku máme na výběr, zdali zůstaneme věrní svým návykům, nebo se vydáme vstříc změně k lepšímu. I u nás jsou dnes dostupná řešení, která nám umožňují užívat si život plnými doušky, aniž bychom se museli výrazně omezovat. 

Zařízení Pulze určené k zahřívání náplní přináší uživatelům tabáku nespočet benefitů, například nemusí řešit:

  • obtěžování okolí zapáchajícím dýmem,
  • načichnutí vlasů a oděvů,
  • zažloutlé zuby a nehty.

Navíc je tato alternativa menší zátěží pro spotřebitelovu peněženku. Existuje také široká škála příchutí a díky nutnému dobíjení zařízení, které však není potřeba opakovat tak často, má uživatel alespoň přehled o své spotřebě. Není tedy divu, že značka Pulze obsadila postupně veškeré trafiky napříč všemi státy a i v České republice její obliba dále stoupá.  

Autor: Elena Gotfried