Jak uvést správný rozměr a hmotnost zásilky

www.fofrcz.cz

S dopravními společnostmi se doslova roztrhl pytel, neboť moderní doba inklinuje k pohodlným online nákupům kdykoliv během dne i noci, kdy nemusíte řešit otevírací dobu ani limitovaný sortiment. Online nákupy navíc mají mnoho výhod a nízké ceny. Bez ohledu na to, zda jste e-shop s rozmanitým zbožím, popřípadě prodáváte své domácí produkty anebo jednoduše posíláte mnoho balíků, oceníte kvalitní služby a produkty špičkové úrovně.

Fofrem odeslané

Společnost FOFR nabízí dopravu pro soukromé osoby i výhodné ceny pro společnosti. Na stránkách www.fofrcz.cz najdete detailně propracovaný kalkulátor cen včetně samotného online objednání poslání balíku. Přeprava zboží po ČR je zajišťována prostřednictvím zkušených řidičů a bezpečných vozidel. Firma vám nabízí expresní služby doručení i přepravu zásilek podléhající ADR. Součástí nabídky služeb je též přeprava nadrozměrných zásilek až do šesti metrů jednoho rozměru. Díky dvaceti velkokapacitním skladům po celé republice vám společnost garantuje včasné a hlavně pak bezpečné doručení zásilek. Pokud chcete předejít případným reklamacím či poškození obsahu zásilky, informujte se, jak poslat velký balík a jak ho správně zabalit.

Vzájemná spolupráce je klíčem k úspěchu

Hledáte-li někoho, kdo vám zajistí bez zbytečných průtahů a rizik dodání zásilky adresátovi, bude potřeba, abyste s ním náležitě kooperovali. V první řadě je třeba správně uvádět rozměry a objem zásilky. Že nevíte, jak na to? Správný rozměr a hmotnost zásilky jsou nejdůležitější. Délku zásilky lze určit i v domácích podmínkách, bude vám stačit metr či zaměření jiným způsobem. Uvedení správné délky vám garantuje i to, že vozidlo, jež bude pro vaši zásilku vysláno, zboží převezme a zajistí její dodání. Pokud budou uvedeny špatné rozměry, může se stát, že vozidlo vaši zásilku nebude moci převzít, aby nedošlo k poškození manipulací nebo ohybem. Zvážit objemnou zásilku avšak doma může být problém, ale i ten lze snadno řešit. V takovém případě se obraťte na řidiče, který za vás odhadne váhu zásilky, eventuálně ji nechá převážit na středisku.

Sdílet článek