Jak funguje prodej firmy online?

prodej sro s historií

Zajímáte se o podnikání? V oboru patříte mezi začátečníky s velkými plány, jež chcete proměnit v zisk a nové klienty? Pak se zajímejte o prodej firem, ať už s historií či bez ní. Jak na to? Vyberte si firmu anebo se poraďte se specialisty, kteří jsou v této oblasti perfektně vyškoleni a sledují aktuální trendy, díky nimž jsou schopni nabídnout vám nejlepší variantu řešení.

Krok za krokem

Na výběr máte prodej sro s historií i bez ní. Existující společnosti s ručením omezeným bez historie mají společný rys – nikdy nevykonávaly žádnou obchodní činnost a vy budete první! V nabídce ale najdete též firmy s historií, které za sebou již mají jakousi podnikatelskou činnost, ale mohou být v mnoha ohledech lepší volbou. Díky jejich souvislé historii totiž můžete snadněji získat úvěr pro budoucí podnikatelské záměry či vybraná firma bude právě pomocí své historie lépe splňovat předpoklady k účasti na trendech. V nabídce též nechybí prodej sro s DPH, kdy jsou už v ceně zahrnuty poplatky.

Chcete-li být při svém výběru úspěšní, začněte s rozsahem změn ve společnosti a změnou všech náležitostí a údajů. V ceně jsou zahrnuty poplatky za zápis do obchodního rejstříku či další povinné poplatky za správní úkony a vám tím odpadají starosti s úřady. Rovněž byste se měli zajímat o daňovou dokumentaci a posoudit, zda vše vyhovuje vašim požadavkům. V případě dotazů jsou znalci ochotni vám poskytnout komplexní poradenství.

Ušetřete za poplatky

Po zaplacení ceny vám přichází dokumenty určené k podpisu a dokončení obchodu. Podepsané smlouvy a další listiny lze zaslat poštou, elektronicky či osobně doručit tak, aby bylo možné ověřit podpisy. I tyto poplatky jsou zahrnuty v koncové ceně za celý kontrakt. Do druhého dne můžete být vlastníky firmy a začít využívat smluvených pravomocí.

I ty nejnáročnější obchodní záměry vám mohou zajistit bohatou budoucnost a rozšiřovat vaše ambice na zahraniční trh. Buďte úspěšní a udělejte pro své podnikání maximum. Pro začátek využijte poradenství a firem s historií či bez, které jsou v současnosti na prodej.

Sdílet článek