Intimní vzájemné poznávání

Erotické pomůcky

Když se dva lidé poznávají, nikdy nejde jen o objevování duše, ale také těla. Existují místa, která reagují o něco citlivěji na dotyky. Muži a ženy se často snaží o správnou stimulaci těchto míst, aby dosáhli maximálního vzrušení, v čemž rozhodně pomohou nápadité erotické pomůcky.

Experimentování bez zákazu

Když se muž rozhodne sám odhalit nejintimnější ženská tajemství, může začít tam, kde to obecně zaručeně funguje. Kde je žena nejvzrušivější? Mezi ženské primární erotogenní zóny patří bezesporu reprodukční orgány, tedy vagina a okolí. K extra citlivým náleží stydké pysky, klitoris a bod G. Stačí se dotýkat rty, jazykem, prsty nebo použít sexshop, kde si vyberete spoustu masážních a pulzujících pomocníků. Na Sexio.cz si například vyberete staré známé dildo. Zkuste variantu tvarovaného křišťálově průzračného skleněného kousku o délce dvaceti centimetrů. Potěší vás oboustranné použití, kdy jeden konec má kuličku a druhý zakončuje skleněná spirála. Skleněné hračky vynikají dobrou technologickou úpravou s odolností proti prasknutí, jsou hypoalergenní a snadno je umyjete.

Moderní dilda pro chvíle plné rozkoše

Výběr dilda záleží na tom, jaký materiál je vám nejbližší. U již zmiňovaných skleněných oceníte možnost spojení se všemi druhy lubrikantů. Sklo dobře uchovává teplo nebo chlad, tudíž si ho klidně nahřejte či naopak ochlaďte. Dilda jsou jedny z nejpoužívanějších masturbačních pomůcek. V porovnání s vibrátory jim však chybí motorky, tudíž nevibrují. Klasická dilda se používají jak vaginálně, tak análně. Zhotovují se z tělu příjemných, jemných a především ze zdravotně nezávadných materiálů. K dalším druhům patří gumové, plastové, porcelánové a gelové. V nabídce nechybí nejrůznější tvary a rozměry. Potěší vás různé druhy zakřivení, vlnky, provedení s postrojem nebo přísavkou pro snadné upevnění.