Internetový obchod jako přivýdělek

e-shop

Řada e-shopů vznikla jako zdroj vedlejšího příjmu a jejich majitelé je dodnes provozují právě kvůli slušnému finančnímu přilepšení. Zajímavé je, že internetový obchod si stále častěji otvírají ženy, často mladé maminky na mateřské. Kromě toho, že tak můžou srovnat deficit v rodinném rozpočtu, důvod, proč se do toho pouští, je zřejmý: je to jednoduché.

Rychlá tvorba, snadné ovládání

Tvorba webu pro e-shop je v současné době záležitost na několik kliknutí myší. Stačí postupovat podle srozumitelného manuálu. Během chvilky spustíte svůj e-shop a začnete vydělávat první peníze. Také administrace stránek je snadná, včetně evidence objednávek, faktur i zásob. Propojení e-shopu s vaším účetnictvím je samozřejmostí.

Také pro ty, kdo už mají svou kamennou prodejnu, je tvorba e-shopu vhodným řešením, když se chtějí zviditelnit mimo svůj region. V takovém případě je možné rychle propojit e-shop s prodejnou, skladem i stávající pokladnou do jednoho celku.

Rozšíření, které vám vydělá víc peněz

Chcete, aby váš e-shop byl co nejvíc vidět? Objevujte se na porovnávačích zboží, spravujte přímo z administrace svůj Aukro účet, získejte automaticky propojení s Gogolem, Seznamem i Facebookem. Všude tam vás uvidí vaši potenciální zákazníci. Provozovat e-shop nikdy nebylo tak snadné.

Náklady na e-shop

Na rozdíl od zřízení kamenného obchodu, počáteční náklady na tvorbu a zprovoznění e-shopu jsou u firmy Shoptet.cz nulové. Celý systém s mnoha šablonami, responzivní grafikou a se všemi aktualizacemi máte zdarma. Platíte si pouze měsíční pronájem e-shopu a i ten je, v porovnání s nájmem byť jen stánku na tržnici, zanedbatelný. To vše bez nutnosti učit se programovat či řešit technické pozadí obchodu.

Chcete si vyzkoušet, jaké by to bylo mít svůj vlastní e-shop?  Klidně. Máte 30 dní úplně zadarmo na vyzkoušení všech dostupných funkcí, než přejdete na ostrou placenou verzi. Ale už během toho měsíce zdarma můžete začít vydělávat.

Sdílet článek