Ideální čas na rozjezd svého vlastního podnikání

Ferratum - rychlá půjčka

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy tak máte skvělou příležitost podpořit vlastní byznys a excelovat na trhu letos, v období Vánoc. Pokud ale nemáte dostatečný kapitál a stojíte před otázkou možné půjčky, vsaďte na osvědčenou společnost, která poskytuje podnikatelské půjčky za skvělých podmínek a rychle. Půjčku využijete na nové vybavení, zaplacení talentovaných zaměstnanců, rozšíření svého inventáře či místa podnikání. Jste to pouze vy, kdo přesně ví, do čeho investovat a získat maximální zisky. Rychlá půjčka vám v tom může výrazně pomoci, takže neváhejte a obraťte se na odborníky.

Bezpečné a bez starostí

Pro růst vašeho podnikání je tady Ferratum – rychlá půjčka. Každý, kdo se někdy setkal s návštěvou banky, jistě zná zdlouhavý a často problematický způsob, jak získat peníze. Navíc někteří odchází z banky s nepořízenou, což se vám u Ferratum půjčky rozhodně nestane. Půjčka je rychlá, bezpečná a žádost o ni doopravdy snadná. Žádosti jsou schvalovány v průměru za jeden den, a pokud si nejste jisti, kolik si smíte půjčit, využijte online kalkulačky, kde si snadno spočítáte, o kolik peněz si můžete říct. Chcete-li získat dobrou podnikatelskou půjčku až do 1,3 milionu korun, zažádejte pohodlně online.

Kdo může o půjčku zažádat?

Stačí o svém podnikání napsat klíčové parametry včetně požadované částky. Na základě vaší žádosti je celý proces předán do schvalovacího oddělení, které vám nabídne přijatelnou měsíční splátku, úrokovou sazbu. Vyřízení půjčky vám vezme 5 minut času, přičemž schvalování žádosti probíhá podle cash flow a vy v jakýchkoliv nejasnostech můžete využít osobní asistence odborníků. Půjčka bude poskytnuta podnikatelům, kteří mají vlastní společnost a trvalé bydliště v České republice. Důležité je, aby firma fungovala alespoň 12 měsíců a byl k dispozici otevřený podnikatelský účet.

Sdílet článek