Hledáte originální dárek pro kamarády? Máme super tip!

únikovky v Praze

Také máte pocit, že darovat něco skutečně jedinečného je čím dál složitější? Buďte chytří a spojte příjemné s užitečným! Když se totiž rozhodnete pro únikovou hru, můžete se těšit nejen na skvělý zážitek, ale efektivní způsob, jak společně trávit volný čas. Stále vyhledávanějšími se stávají únikové hry. Zkuste, jak vypadá taková úniková hra Praha, popřípadě zavítejte i do jiných měst.

Úniková hra je báječná zábava!

Většinou jsou únikovky v Praze situovány do uzavřených prostor a hlavní myšlenkou je vyřešit úkol, abyste se dostali ven. Moderní společnost zabývající se únikovými hrami jim dává zcela nový rozměr. Nejnovější únikovky Praha vám nabízí webové stránky https://www.hunter.games/, kde zjistíte, že dvě nejnavštěvovanější hry se dají hrát i v noci a navíc mají na kontě již více než 400 odehrání! Venkovní úniková hra Kletba Vyšehradu začíná sebevraždou jednoho z bratrů. Pro otrlé se nabízí hra v nočních hodinách, a to je jednou z nesporných výhod venkovních únikovek. Nemusíte se totiž nikam registrovat, stačí si zaplatit aplikaci a hrát v neomezeném počtu! Navíc čím více hráčů, tím je zážitek pro jednotlivé hráče levnější! S Kletbou Vyšehradu se můžete těšit na dvě hodiny strašidelné zábavy, nejistoty, děsu i propukajícího šílenství.

180 a více hráčů sází na Asasin

Moderní hra Asasin rozhodně provětrá vaše mozkové závity. Budete mít před sebou sérii úkolů, hádanek a kvízů a díky správnému řešení budete postupovat až k cíli. Ovšem nenechte se zmást, středověké prostředí doplněné o nelítostné hrdlořezy, zbrojnoše a alchymisty dokonale otestujte vaši bystrost, hbitost i logické uvažování a orientační smysly. Tato hra není nic pro slabé povahy, protože jasně říká, buď to zvládneš, anebo zemřeš ve středověké Praze. Asasin si zahrály už téměř dvě stovky hráčů, přičemž výsledky nejlepších najdete online. Věnujte svým přátelům skvělý dárek a buďte u toho, až budou hledat záludná řešení a snažit se zůstat naživu až dokonce.

Sdílet článek