Foťte lépe díky kurzům fotografování

kurz fotografování

Doby, kdy se k focení používal jen speciální fotoaparát, jsou pryč. Ne všichni však jsou spokojeni s tím rychlým cvaknutím mobilu, aby si zaznamenali momentální zážitek. Když milujete fotky, chcete je mít nejlepší, což vám umožní spolehlivé vybavení a dostatečné znalosti.

Fotografem za velmi krátkou dobu

Možná jste úplný začátečník a vaše znalosti o fotografování se přibližují nule. Proč nedosáhnout toho, aby vaše zrcadlovka zaznamenala úžasné snímky, které ohromí nejen vás samotné, ale také vaše přátele a budoucí obdivovatele vaší práce? Znáte to? Vždy je co zlepšovat, takže kurz fotografování vás naučí, jak lépe fotit. V rámci intenzivního kurzu se zábavnou formou přesvědčíte, že lze pořídit zcela profesionální rodinné, krajinné a portrétní fotky. Konkrétně půjde o čtyři hodiny praxe a dvě a půl hodiny teorie. Začnete dopoledne a v pozdních odpoledních hodinách už se můžete chlubit známým svými novými foto úlovky. Výběr interiéru nebo exteriéru záleží na momentálním počasí ve vybraném dni. Dorazí i modelka, dokonce si vyzkoušíte studiové záblesky.

Jak fotit s radostí a umem

V současnosti si koupíte skutečně profesionální vybavení k pořizování fotek. Jenže ne každý si z návodu na používání osvojí všechny funkce. Foto workshop vás naučí používat nejrůznější funkce, pokud jste si právě pořídili novou zrcadlovku či kompakt. Workshop mohou navštívit rovněž jedinci, kteří doposud spoléhali na AUTO, ale rádi by se naučili používat kreativní režimy. Osvojení nových znalostí ocení především začátečníci až mírně pokročilí. Přímo v praxi se vyřeší různé fotografické situace a vy je budete umět nafotit mnohem lépe. Jednoduše se do kurzu či workshopu přihlásíte pomocí zprávy na e-mail nebo zavoláním ne telefon. K dispozici je i rezervační formulář, který přímo vyplníte a vyberete si nejvhodnější termín. Chcete někomu udělat radost? Tento dárek potěší milovníky focení, obdarovaný od vás získá darovací poukaz s tím, že datum si zvolí později.