Zakrývací plachty Štěpáník: Pomocník v domácnosti, který se cení

krycí plachty

Až se vás zima zeptá, co jste dělali na podzim, vy budete moci s klidem odpovědět, že jste si přichystali zakrývací plachty, abyste měli pod čím schovat dřevo před nepřízní počasí. Práce je to záslužná, protože až začne být venku nepříjemně, vy budete vědět, kam sáhnout a vytáhnout vše potřebné.

Odolné vůči vlhkosti i chladu

Výhodou zakrývacích plachet je jejich plocha, která je schopná přikrýt také bazén, dětské pískoviště nebo stavební materiál, jejž máte přichystaný na jarní opravu zděného plotu a který jste nakoupili s výraznou slevou na podzim. Je pochopitelné, že taková plachta musí umět odolávat dešti, sněhu i mrazivému chladnu, o které v zimním čase není vůbec nouze. Zakrývací plachty se vyrábějí z nepromokavého materiálu, který odolá i teplotám 40 stupňů Celsia pod nulou. Těm jste naštěstí na hony vzdáleni, jelikož současné zimy alespoň v nížinách jsou poměrně mírné. Přesto je i zde třeba dříví, připravené na otop, chránit před vlhkem.

Zakrývací plachta se zesíleným okrajem

Polyetylenové zakrývací plachty mají své využití nejen v chladné zimě, ale také v horkém létě. Krycí plachty s oky jsou poměrně skladné, tudíž je možné si je vzít s sebou na dovolenou pod stan a využít jako ochranu před vlhkou zemí při stanování v kempu. Nebo s nimi lze vytvořit stíněný soukromý prostor. Plachty disponují zesíleným okrajem a kovovými oky, jimiž jde protáhnout provaz a pomocí něho je připevnit jako chránič citlivých rostlin na zahradě.

Plachty Štěpáník slouží veřejnosti už dvacet pět let. Oblíbené jsou především pro svoje užitné vlastnosti, kvalitu a velkou výdrž. Zákazníci mají možnost využívat k nákupu PE plachet kamennou prodejnu v Chvalčově. Ti, co bydlí ve větší vzdálenosti od Bystřice pod Hostýnem, určitě rádi využijí služeb e-shopu a možnost nechat si plachtu zaslat poštou na dobírku.

Sdílet článek