Vrata a okna pro komfortní styl bydlení

Garážová vrata

Někdy potřebujete dostatek světla, jindy tmavou místnost. Neustálé otevírání a zavírání oken či dveří vyžaduje jejich kvalitní zpracování, abyste se nemuseli příliš často věnovat jejich výměně za jiné modely. Projděte si větší množství nabídek, abyste vybrali správně.

Výhledy s možným zastíněním

Zaměřili jste své stavební plány na velká okna, abyste nepropásli nádherné výhledy? Dívat se na okolní krajinu, do zahrady či vidět sousední domy jistě povzbudí v době, kdy musíte trávit čas doma. Vždyť venku se stále něco děje, starají se o to nejen lidé, ale také příroda a zvířata. Pokud vyžadujete soukromí, řešení najdete v dokonalém zastínění oken. Výrazně pomohou venkovní žaluzie, které seženete v mnoha barevných variantách a tvarech. Celkový vzhled domu prokoukne, zároveň se zajistí tepelná ochrana pro váš dům nebo byt. Jednoduchá regulace naklápění umožní mít pod kontrolou množství denního světla vpouštěného dovnitř. Venkovní rolety z hliníku také zabrání unikání tepla přes okenní otvory, sníží hluk z okolí, udrží ideální teplotu a ochrání před sluncem.

Garáže otevírané bez námahy

Garážová vrata si v současnosti pořídíte v různých dekorech, tudíž je výborně sladíte s nemovitostí. K momentálně nejvyhledávanějším patří varianty s imitacemi dřeva a z ušlechtilých kovů. Sekční garážová vrata vás zbaví nepříjemného vycházení z auta, když hodláte otevřít. Postačí zmáčknout dálkové ovládání a můžete jet zaparkovat. Tento druh charakterizuje svislé otevírání, při němž se zajíždí pod strop garáže. Rolovací garážová vrata nezaberou místo pod stropem, jelikož se vyrolují do připravené schránky. Posuvné brány využijete v prostorech, kde nepočítáte s dalším zúžením šířky průjezdu. Křídlové brány naopak vyžadují dostatečné místo, aby se rozevřela jednotlivá křídla. K dispozici jsou modely jednokřídlé, dvoukřídlé, ale i složené ze tří či čtyř částí.

Sdílet článek