Vila Hřebenka slibuje komfortní bydlení

Hřebenka

Rozhodnete-li se bydlet v Praze, musíte si zajistit kvalitní zázemí pro domov. Reality nabízí řadu bytů a domů, kde se vám bude dobře bydlet, ovšem za předpokladu, že uděláte ústupek a vzdáte se svých snů o klidu, přírodě okolo sebe či prostorných pokojích. Oproti tomu nový projekt Vila Hřebenka je jiný. Roste v Praze na Smíchově se snadnou dostupností do centra hlavního města. V blízkosti bydlení naleznete tramvajové i autobusové zastávky a v dojezdové vzdálenosti je také pražský okruh a dálnice D5 pro pohodlné cestování.

Za dvě minuty na autobus

Za pouhé dvě minuty chůze se dostanete k tramvajové zastávce, popřípadě na autobus. Rychlé spojení k metru Anděl do centra Prahy vás nebude omezovat v dostupnosti do zaměstnání, za kulturou či sportem. V blízkosti obchodního centra Nový Smíchov si můžete vychutnat podívanou v multikině, navštívit divadlo, popřípadě si udělat procházku parky včetně Petřína se známou rozhlednou a dalšími atrakcemi pro místní i turisty. Fanoušci sportu budou nadšeni dostupností bývalého strahovského stadionu, kde se dnes rozprostírá několik hřišť včetně inline dráhy. Na webových stránkách https://www.fineobydleni.cz/projekty/vila-hrebenka/cenik/ naleznete volné byty i jejich technické specifikace včetně ceny. Reálné fotografie vám nastíní, jak může vypadat váš budoucí domov v Praze.

Vzdušné bydlení s ohledem na funkčnost

Přední designéři si dali záležet, aby byla Vila Hraběnka vysoce komfortní, nabídla vzdušné prostory a zároveň využila materiálů prvotřídní kvality.  Ostatně přesvědčte se sami na webových stránkách https://www.fineobydleni.cz/projekty/vila-hrebenka/cenik/. Exteriér budovy je skutečně moderní, v žádaných barvách a s prostornými okny i odpočinkovými zónami v podobě teras. Tady si doopravdy odpočinete, načerpáte novou energii a svůj domov si přizpůsobíte přesně tak, jak jste vždy toužili. Bydlení bez kompromisů v hlavním městě máte na dosah ruky!

Sdílet článek