VENKOVNÍ FINSKÉ SAUNY NA MÍRU

sauny

Máte rádi saunování v přírodě? Pak tu pro vás máme připraveny saunové domky, které vám samozřejmě dodáme spolu se saunovým vybavením. Saunové domky se nejčastěji vyrábí z masivního dřeva s tloušťkou kolem 20 mm. Sauna se převážně samostatně vestaví do části vnitřního prostoru samotné chatky. Zbývající prostor je pak určen jako odpočívárna.

Menší venkovní finské sauny to mají trochu jinak. Zde je sauna v celém prostoru a její konstrukce se většinou řeší sendvičovým systémem. To znamená, že stěna obsahuje venkovní opláštění, izolaci, parozábranu a vnitřní obklad sauny.

Sauna se vždycky pokládá na naimpregnované hranoly o minimální tloušťce 60 mm. Podlaha se musí zateplovat a střecha je opatřena krytinou, kterou volí zákazníci dle svých požadavků. Střecha bývá buďto sedlová nebo pultová. Nechybí zde ani svod dešťové vody a oplechování.

sauny

Co se týče konstrukce sauny, tak ta se v praxi dlouhodobě zkouší a je vytvořena tak, aby byla tepelně a izolačně naprosto vhodná i do venkovního prostředí. Možnou variantou bývá samozřejmě také rekonstrukce vašeho stávajícího zahradního domku ve vysněnou venkovní saunu.

Sauna projekt vám nabízí originální řešení vaší venkovní sauny na míru. Zaručuje vám maximální komfort v průběhu celé realizace. Pyšní se dlouholetou zkušeností s výrobou saun. O výrobu a následnou montáž venkovní sauny se starají ti samí pracovníci. Záruka precizní výroby sauny. Sauna projekt vám rovněž garantuje nejmodernější technologii a zaručuje nevšední a moderní design. Materiály jsou vždy exkluzivní. Samozřejmostí je také záruka na saunu. Vždy přistupujeme k zákazníkům individuálně, jelikož každá osoba má svůj vkus a nemůžeme jí vnutit něco, co nechce.

Sdílet článek