Usnadněte si práci. Pořiďte si šnekový podavač na uhlí

dopravníky na uhlí

V posledních dvaceti letech prošly kotle na uhlí poměrně velkým vývojem, přičemž v současné době jsou k dostání zařízení s vysokou účinností (až 90 procent) a nízkými emisemi. Moderní kotle na uhlí tím pádem představují ekologický zdroj tepla. Počítejte však s tím, že s uhlím jako takovým vás stále čeká spoustu práce. V následujících řádcích vám proto prozradíme, jak si doplňování paliva ulehčit.

Vzpomínáte si na doby, kdy jste museli babičce a dědečkovi pomáhat ve sklepě doplňovat uhlí do kotle? V této uspěchané době se člověk snaží co nejvíce usnadnit některé činnosti. Právě proto existují dopravníky na uhlí, které posouvají vytápění uhlím na vyšší úroveň.

Dopravníky na uhlí jsou bezpracné a bezprašné

Vzhledem k tomu, že stále stoupá počet instalací automatických kotlů na uhlí, zvyšuje se také poptávka po praktickém doplňku, kterým je šnekový podavač na uhlí. Vyznačuje se bezpracností a bezprašností. Znamená to tedy, že se nemusíte o nic starat, protože šnekový dopravník uhlí zajistí doplnění násypky automatického kotle.

Zapomeňte tedy jednou provždy na uhlák a lopatu. Stačí totiž stisknout tlačítko a do násypky se doplní dostatečné množství uhlí.

Šnekové dopravníky poháněné elektromotorem

Velké oblíbenosti se těší trubkové dopravníky, které jsou na elektromotor. Disponují klínovými řemeny, případně šnekovou převodovkou. Použití je vskutku široké. Dávkovat se totiž tímto způsobem dá nejen uhlí, ale také další materiál, jako jsou obilí a šrot.

Poměrně širokou nabídkou se pyšní společnost CanAgrocz, s.r.o., která má v produktovém portfoliu dopravníky lakované, žárově zinkované a nerezové. Jsou k dostání v mnoha různých délkách, a tak si na své přijde skutečně každý. Provedení může být libovolné. Více informací najdete na webové stránce www.canagro.cz.

Sdílet článek