Topná sezóna se blíží a s ní i úklid popela

Vysavač Karcher

Krb či otevřené ohniště je neodmyslitelnou součástí zimní romantiky. Jen si to představte, jak sedíte ve svém oblíbeném křesle, sledujete za okny poletující vločky a ohříváte se u rozpáleného krbu, v němž praskají polínka dřeva… Romantika je to parádní, ovšem následný úklid krbu pro mnohé značně otravný. Navíc popel a suché nečistoty bývají problematické na úklid. Proto představuje Karcher vysoce funkční a výkonný vysavač na popel, který rozhodně musíte otestovat.

Vysavač do domu i na chalupu

Vysavač Karcher představuje sázku na jistotu. Známý výrobce nabízí vynikající spotřebiče a vysavač na popel a suché nečistoty AD 4 Premium je toho jasným důkazem. Díky němu se o pořádek u otevřeného ohniště i domácího krbu postaráte rychle, efektivně a bez větší námahy. Celá filozofie vysavače je postavena na vysokém sacím výkonu, který bezpečně nasaje všechny nečistoty i ten nejjemnější prach. Vysavač je opatřen 17litrovou sběrnou nádobou. Celý vysavač působí kvalitním dojmem, protože výrobce si dal záležet na použitých materiálech a třeba na hubice využil jakostní kov. K tomu všemu už nemusíte ručně čistit filtr, tento vysavač funguje na automatickém procesu a stačí jen pravidelně vyprazdňovat sběrnou nádobu.

Když nevíte, kam s ním

Nemusíte mít obavy, že by se vám například příslušenství poztrácelo, protože vysavač Karcher je vybaven parkovací pozicí s pohodlným umístněním příslušenství přímo na samotném těle vysavače. Navíc praktická kolečka vám umožní pohybovat se s vysavačem během práce po tvrdém povrchu a víceúčelově jej využít na maximum. Šikovné řešení stroje nadchne majitele menších bytů i garáží. Vleze se totiž všude. Stačí jej pohodlně zaparkovat a těšit se, až spadnou teploty a vy si zatopíte v krbu. Zamilujte si úklid suchých prachových částic a uklízejte s tou nejlepší technikou od Karcher.

Sdílet článek