Taštičkové matrace – záruka klidného spaní

Taštičkové matrace

Kdo zatím neobjevil kouzlo novinkové taštičkové matrace a zrovna se poohlíží po nové náplně do svého lůžka, měl by jistě zbystřit. Taštičkové matrace totiž stojí za pozornost všech milovníků kvalitního a zdravého spaní díky své inovované konstrukci a technologii.

Taštičková matrace má promyšlené komponenty

Centrem matrace jsou menší ocelové pružiny. Jednotlivě jsou umístěny do látkové taštičky, jež tvoří poté ucelený středový systém. Díky němu reaguje každá pružinka zvlášť na zátěž a nepřenáší se tlakem těla do ostatních částí matrace. Tento fakt výrazně odlišuje taštičkovou matraci od standardní pružinové, u které tento přenos tlaku ve vlnách probíhá. Díky této funkci může být taštičková matrace využívána i pro společné spaní ve dvou na jedné velkoformátové matraci. Pohyb jednoho žádným způsobem neovlivňuje pohyb v druhé části matrace a partnera tak na rozdíl relaxaci na pružinové matraci neruší.

7 benefitů taštičkové matrace

  • skvěle podpírá páteř
  • má výrazně delší dobu užívání než pružinové matrace
  • dokáže se adaptovat tvaru postavy
  • váha těla se na ní přirozeně rozptýlí
  • její zóny reagují na jednotlivé části těla
  • unese zvýšenou zátěž (až 150 kg)
  • její povrch dýchá, zároveň eliminuje pachy a nežádoucí vlhkost

Taštičkové matrace v akci 1 + 1

Slevy lákají a vy tak máte jedinečnou možnost koupit novinkovou taštičkovou matraci v akci. Cena je uvedena za 2 matrace a vybírat můžete na kvalifikovaných webech, které se orientují nejen na taštičkové matrace, ale také na zdravotní a ortopedické matrace, na sendvičové matrace, nebo na oblíbené matrace z paměťové pěny.

Spánek potřebujeme každý!

O tom, že je spánek velmi důležitý pro to, abychom byli fit a cítili se výtečně, není pochyb. O kvalitě spánku nerozhoduje jenom kvalitní postel s kvalitní matrací, doba, kterou trávíme v posteli, ale také spousta dalších okolností. Co se stane s tělem, když se špatně vyspíme? Jak ovlivnit, abychom spali správně? Kolik času z noci má být lehký a kolik tvrdý spánek? Osvojte si ty správné návyky pro ta nejpříjemnější probuzení.

Spíte spolu nebo odděleně?

Věda stále bádá a přináší nové objevy. Mezi nimi je i fakt, že spát spolu v jedné místnosti je prostě zdravější. A my s vědci naprosto souhlasíme! Někteří z nás dokonce sdílí ložnici i společně s dětmi. A ony jsou pak v klidu… a my také. Přítomnost druhého totiž uklidňuje a tím nám dovoluje kvalitněji spát.

Taštičkové matrace – pro jednoho i pro dva

Taštičkové matrace představují jednu z novinek ve spektru nabídky zdravého spaní. Jejich konstrukce je tvořena již známými surovinami, které jsou však pro tento specifický druh futonu vylepšeny. Využívají výhod jednotlivých komponentů, na druhou stranu byly eliminovány jejich původní nevýhody. Výsledkem jsou pak vysoce komplexní matrace se zdravotní funkcí, dobrou prodyšností a nosností až do 150 kilogramů.

A co vy, spíte s partnerem v jedné místnosti? Nebo dokonce s dětmi? Patříte k lidem, co se vyspí klidně na zemi na karimatce, nebo vás vzbudí každé šustnutí? Nevyspíte se na jiném místě, než doma na vaší dokonalé matraci? Podle jakých kritérií jste ji vybírali? Prozradíte nám svoje preference, zajišťující dokonalý spánek?

Sdílet článek