Prodej a kvalitní servis čerpadel

prodej čerpade

Čerpadla skvěle poslouží, když se snažíte vyčerpat vodu z bazénu, ze studny, ze zatopeného sklepa či hodláte zužitkovat dešťovou vodu a rybniční k zalévání zahrady. Využívají se na pitnou, užitkovou i kalovou vodu. 

Čerpadla mají různá využití

Nabídka a prodej čerpadel se zaměřuje na modely s různými pohony. Jde o ruční, benzínové nebo elektrické. Pro nádrže a šachty se poohlédněte po hlubinných typech. V případech oprav čerpadel se obraťte na tým, který své práci rozumí a má bohaté zkušenosti. Jistě se někdy budete zajímat o výměnu mechanických ucpávek, součástek, převinutí motoru, údržbu, servis a další činnosti. Pro poškozený model si firma přijede a doveze zpět funkční. Zároveň jsou opravy spojené se zárukou na šest měsíců. Při poptávce si vyberte, jaký druh máte k dispozici, například jde o kalová čerpadla, ponorná, oběhová, tlaková, vibrační, odstředivá nebo samonasávací. 

Prodej a opravy elektromotorů

Opravit nepotřebují pouze čerpadla, ale často jsou vyhledávané služby, které by vyřešily nefunkčnost elektromotorů. Když se někdo vyzná ve své práci, bude pro něho hračkou zvládnout opravy elektromotorů. Zástupci firmy k vám přijedou a vyzvednou si elektromotor, u kterého potřebujete, aby znovu spolehlivě fungoval. Nezáleží na značce, typu, ale ani na velikosti. Mechanici se pustí do čehokoliv, dokonce seženete i repasované a nové modely, které uvítáte, když vlastněný úplně doslouží. Není problém odstranit většinu obvyklých závad. Vyměňují se ložiska, svorkovnice, ventilátory a štíty. Vložkují se víka, opravují brzdy a k převíjení se používají kvalitní měděné dráty s vynikající vodivostí a zpracovatelností.

Firma Lukast je vám k dispozici se svým týmem zkušených expertů. Kromě čerpadel a elektromotorů se zabývá bazénovými čerpadly, průmyslovými míchadly, ventilátory, bioplynovými stanicemi a dalšími produkty. Jednotlivé služby a produkty si lze pohodlně objednat.

Sdílet článek