Připravte se na stavbu bez větších nákladů

půjčovna lešení

Pokud se rozhodnete pustit do oprav některého z veřejných nebo soukromých objektů, čekají vás kromě nákladů za materiál a za řemeslníky další výdaje na různé pomocné konstrukce. Vyberte si kvalitní sestavy, které vás během práce nezklamou.

Věže pro montáže ve výšce

Pomocné konstrukce využijete hlavně ve stavebnictví, na veřejném prostranství, v atriích a v průmyslových provozovnách. Najde se hodně míst, kde hodláte provádět pravidelnou údržbu, opravy nebo montážní činnosti. K tomuto účelu zkuste využít pojízdné lešení, které vyniká lehkostí a snadno se přemisťuje. K dispozici máte mnoho druhů sestav s různými rozměry a výškami pracovních podlah. Věžím nechybí bezpečnostní prvky, kam patří stabilizátory, zarážky podlahových prvků a rámy se zabudovanými žebříky. Mobilní věže z hliníku náleží mezi nejtužší na trhu, montáže lze realizovat až do osmnácti metrů na výšku bez nutnosti ukotvení. Zvažte koupi, ale také existuje půjčovna lešení, která se určitě vyplatí jen při nepravidelných akcích.

Ploty s rychlou instalací

Někdy se vyžaduje rychlé ohraničení staveniště, opravované plochy, dočasného skladu, prostoru pro sportovní nebo kulturní akce. Použijte snadno přemístitelné žárově pozinkované mobilní oplocení s dlouhou trvanlivostí a vysokou kvalitou. Podle návodu jednoduše sestavíte plot z dodaných plných dílců, částí ze svařované sítě, plotové spojky, betonové či plastové patky, záslepky trubek a plotové branky.

Pro vytvoření malých až středně velkých aplikací základů jímek, šachet, pilířů, sloupů a opěrných zdí se hodí stěnové bednění. Jedná se o všestranný bednící panelový systém pro obstarání vynikajícího betonového povrchu s ohledem na splnění velice přísných norem při tlaku do 50 kN/m² u betonové směsi. Využívá se jak pro jednostranné, tak pro oboustranné bednění. Velké celky se dají přesouvat jeřábem.

Sdílet článek