Pračky a sušičky LORD: Kvalitní německá technologie a moderní design

spotřebiče LORD

Současný trh s domácími spotřebiči nabízí produkty v různých cenových kategoriích. Výběr je opravdu pestrý, takže si může vybrat každý zákazník, který potřebuje do své domácnosti pořídit novou pračku či sušičku. Záleží obvykle na tom, jaké vlastnosti preferuje a který výrobce mu více imponuje.

Energetický úsporné spotřebiče

Důležitým parametrem při výběru pračky je energetická třída. Dnes se doporučuje volit spotřebiče s třídou A+++, která patří mezi nejméně energeticky náročné. S sebou to přináší hlavně finanční úsporu, což zákazníci jistě ocení. Jedním ze zástupců výrobků v této třídě jsou i spotřebiče LORD s německou technologií, které se vyrábějí v evropských továrnách. O Němcích se říká, že jsou precizní a dbají na kvalitu. Totéž se dá říci i o pračce LORD W1, která navíc vedle toho ještě disponuje moderním designem. Jistě vhodně doplní prostředí koupelny nebo kuchyně, kde bývají pračky nejčastěji umístěné.

Bezpečná pračka s dětskou pojistkou

Pro zákazníky jsou důležité také benefity navíc, které nákupem určitého produktu získají. S pračkou LORD W1 budou mít pětiletou záruku zdarma – což znamená po dobu dvou let plnou záruku a tři následující roky bezplatný servis. Výhodou pračky s předním plněním je zejména dětská pojistka, která zabrání nenechavým dětským prstíkům v manipulaci s displejem, a ochrání je tak před možným úrazem. Pračka LORD W1 je díky možnosti vyprat až 8 kg prádla vhodná zejména do domácností s větším počtem osob.

Pohodlné sušení prádla v sušičce

Praktickým doplňkem výše uvedené pračky je sušička LORD T1. V současné době se jedná o výhodné spojení dvou výrobků, které prací proces značně zjednoduší. Odpadá nepříjemné sušení prádla v bytě, na které bývá nutné mít dostatek místa. Sušička disponuje tepelným čerpadlem a 15 programy s možností sušit až 8 kg prádla. Prostor bubnu je velký a prádlo se při sušení stále načechrává. Výsledkem je suché prádlo bez pomačkání, což ocení jistě nejeden zákazník.

Sdílet článek