Porta doors – dveře na úrovni

vzorková prodejna

Sháníte kvalitní dveře, které budou současně pěkným, praktickým a pokud možno cenově dostupným prvkem vašeho domova? Rádi byste si vybrali přes internet a zároveň měli možnost si produkt osobně prohlédnout? Ať už hledáte vchodové či interiérové dveře, dveře do kanceláře nebo ateliéru, musí vám padnout do oka a učarovat vám nejen vzhledem, ale i precizním zpracováním s důrazem na detail.

Dveře mnoha stylů, barev a velikostí nabízí například stabilní společnost Porta doors, která si během dlouholetého působení na trhu vybudovala pevnou základu a dobré jméno. Svým zákazníkům poskytuje klasické i moderní dveře, včetně veškerého příslušenství a odborného poradenství v této oblasti. V jejich sortimentu se nachází vchodové a interiérové dveře, ale i dveře zalamovací, technické a stejně tak posuvné. Součástí prodeje jsou zárubně a světlíky. Na webových stránkách firmy je k dispozici přehledný katalog s podrobnými informacemi o jednotlivých typech produktů.

Showroom – prohlédněte si sortiment „na živo“

Vzhledem k vzrůstající poptávce zákazníků byla zřízena rovněž moderní vzorková prodejna, v níž si po domluvě můžete prohlédnout dostupné varianty dveří. Na výběr máte z nepřeberného množství materiálů, odstínů a designových prvků. Zvolit si smíte také z několika druhů výplní, od neprůhledných po prosklené, popřípadě kombinaci materiálů. Showroom dveří vám přiblíží nejen aktuální nabídku zboží, ale také si zde můžete nechat sestavit předběžnou cenovou kalkulaci. Na vybrané dveře porta doors se v současnosti vztahují slevy až 25 %, zvláště při koupi vícero dveří tak máte možnost výrazně ušetřit.

Kvalita oceněná zákazníky

Dveře porta doors jsou garancí vysoké kvality, moderního designu a dlouholeté životnosti. Zaměstnanci firmy se navíc postarají o kompletní montáž vybraných dveří a případný záruční i pozáruční servis. Za více než 25 let existence profesionálové z oboru prodali přes 130 tisíc dveří a zárubní, sortiment přizpůsobují dnešním trendům a požadavkům trhu, proto neváhejte a zvolte si vkusné, klasicky řešené dveře, eventuálně modernější podobu vchodu do vaší kanceláře či domu.

Sdílet článek