Polystyrenové lišty a kazety na strop pořídíte v mnoha provedeních a za rozumnou cenu

polystyrénové kazety

Lámete si hlavu, jak dodat svému obydlí nebo prostorám využívaným k podnikání punc výjimečnosti? Chcete, aby se uvnitř všichni cítili opravdu příjemně? Začínáte v úplně prázdné místnosti zcela od nuly, nebo naopak chystáte rekonstrukci a přemýšlíte, jaké zcela nové prvky zapojit? Řešením pro vás mohou být polystyrenové lišty a kazety na strop.

Polystyrénové kazety na strop vypadají skvěle a dokáží dokonale imitovat i vzhled dřeva

Pokud patříte mezi příznivce stylových interiérů připomínajících svým uspořádáním a vybavením zámecké a hradní komnaty nebo domy bohatých měšťanů ze století dávno minulých, zajisté vás na první pohled zaujmou polystyrenové kazety na strop, které zdařile imitují propracované kazetové stropy z pravého ušlechtilého dřeva. Právě takové jsou často k vidění v honosných obřadních síních a dalších místnostech mnohých honosných paláců i v nespočtu dalších reprezentativních budov. A na utváření mnoha z nich se podíleli světoznámí architekti a stavitelé. Polystyrenové kazety na strop vám umožní dopřát si stejně honosný a jedinečný vzhled stropu i v novostavbě. Dokonce pod nimi můžete ukrýt i nevzhledné instalace elektrického vedení, klimatizace, odvětrávání a dalších rozvodů. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou.

Ani znalec jen tak nepozná, že se pod malbou místo pravého štukování skrývají polystyrenové lišty

Pokud jste se zamilovali do úžasných křivek, které svého času v obydlích movitější části populace vytvářeli mistři štukatéři, zaručeně jsou pro vás to pravé ořechové polystyrenové lišty. Jakmile jsou správně nainstalovány, stačí vymalovat. Ani cvičené oko pak často nepozná, že se nejedná o pravé štukování, ale moderní materiál. Polystyrenové lišty a kazety na strop navíc mají ještě jednu velkou výhodu – skvěle izolují. Pomáhají snižovat výdaje za vytápění i tlumit hluk.

Sdílet článek