Plastová okna s vynikajícími vlastnostmi

Hliníková okna Plzeň

Je již mnoho let známo, že kvalitní plastová okna zvyšují životní pohodu v místnostech, kde právě přebýváte. V současné době vám zaručí dostatečnou tepelnou izolaci, ochrání proti hluku a nechybí ani bezpečnostní vlastnosti. 

Různé druhy plastových oken

V současnosti si můžete vybrat druhy oken přímo pro určité druhy staveb. Standardní dorazový systém a dvojsklo se využívá u běžných i nízkoenergetických domů a administrativních budov. Plastová okna Plzeň se nabízejí též v nejlepším poměru ceny a výkonu. 88 MD středový systém plus trojsklo se vyvinul extra pro novostavby a dosahuje se takto splnění požadavků pro pasivní domy. Okna Plzeň vynikají výbornou tepelnou a zvukovou izolací. Není problém se zaměřit i na vylepšení a speciálně je upravit proti zlodějům. Okenní systém se stavební hloubkou 76 mm zvyšuje životní komfort díky vyšší ochraně proti hluku. Profil má skvělé izolační vlastnosti, čímž se šetří energie a náklady. Robustní vnější stěny jsou odolné proti povětrnostním vlivům a údržba je velice snadná. Ovládání je realizováno pomocí nejmodernějších technologií. Vybírat můžete z dřevěných dekorů, uni barev a z bílého provedení. Tyto typy oken není problém použít k výměně starých. 

Báječný vzhled hliníku

Hliníková okna Plzeň vypadají moderně právě díky materiálu, ze kterého se vyrábí. V nabídce spatříte různé provedení, mnoho barevných odstínů a možností otevírání. Rovněž lze zvolit různé stupně izolace.

PGOkno s.r.o. – specialista na okna z Plzně, je firma profesionálů zaměřená na výrobu oken s vysokou kvalitou, za kterou ručí. Nabídka obsahuje též druhy splňující požadavky nízkoenergetických nebo pasivních domů. Je připraven tým spolupracovníků, který vám pomůže s výběrem přesně pro vás a zajistí se montáž. Obrátit se na firmu můžete i v případě potřeby servisu již namontovaných dveří nebo oken od ostatních společností.

Sdílet článek